Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Neaktualizovaný web...!

Neaktualizovaný web...!

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 17.8.2008 20:37:03
a.n.u.b.i.s Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 167
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny jelikož pravidelně bránu teď nesleduji tak bych docela uvítal aktualizovanou rubriku epizody kde bych se podíval o čem ty díly jsou... docela mi to vadí.. tenhle web byl docela aktualizovaný ale nějak to tu upadá...
Daniel: ,,Jacku myslíš že bys mohl dělat něco jiného než tu trousit nemístné sarkastické poznámky,,
Jack: ,,Fajn chceš sarkasmus: jsem rád že jsem tě poznal,,

Příspěvek 17.8.2008 21:14:31
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě to jako redaktorku taky docela štve. Ono to vzniklo tím, že se nám na to ze dne na den prakticky vykašlal jeden z redaktorů, nikomu pořádně nic neřekl, čímž nás nechal na holičkách a díra po něm je značná, protože zastával hodně věcí. Tedy, já jsem psala, on to dával na web. Teď to dělá Kucix, který nemá často čas, já taky nemám čas, takže když ten čas je, tak obvykle jen napíšu novinku + přeložím rozhovor. Sama html a podobné věci neovládám, takže jsem bohužel odkázaná na ostatní. A když kucixovi kolikrát trvá i ten rozhovor dát na stránky týden, tak to je pak opravdu potíž.
Další problém je, že k popisu epizody potřebujeme screeny. Osobně jsem trochu zoufalá - napíšu popis (nebo i cokoliv jiného, třeba popis doktorky "se dával" na web asi půl roku), několikrát ho pošlu, ale stejně se na webu neobjeví, protože...no, prostě některá činnost je pro někoho příliš "pracná" na to, aby se dal popis na web. Čili je to asi tak, že k The Seer HAck napsal popis, poslal ho třem lidem, a když se ani po půl roce neukázal na webu, tak psaní vzdal, a já se mu opravdu nedivím. Sama jsem napsala popis k Harmony už před hoooodně dlouhou dobou, ale pořád tu není.
Tar-ara se nabídla, že bude dělat screeny, ale bohužel komunikace těžce vázne. Řeknu to takhle, co nenapíšu, to tu není a když někdo projeví snahu, tak je rychle odrazen přístupem. Navíc novinky se musí psát krátké a čili dělat krátké výtahy z novinek na GW a Solutions, což ne každý umí dělat. Nezdá se to, ale je to docela těžké.

To je tak asi v kostce to, co se děje. Slibuji, že až bude po prázdninách, kdy nebudu chodit do práce, a začnu zase jezdit do školy, tak se to tu snad zaplní. Tedy, popisy napíšu na noťasu třeba cestou ze školy, mezi přednáškami (nebo na přednáškách :smile:) a pak to pošlu najednou, aby se to zaplnilo. Bohužel kucix bude donucen si ty screeny sám udělat nebo se znovu domluvit s Tar-arou, která se s nimi k The Seer pracně dělala, ale samotný popis epizody se zase pro změnu "záhadně" ztratil. :roll:

Pokud bych to mohla napsat krátce - vázne komunikace. Mimo jiné...

Na druhou stranu naše popisy, které tu jsou, čehokoliv, najdeš na každé menší stránce, protože náš obsah se vesele krade :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.8.2008 21:25:41
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co takhle se domluvit s Harrym256 a zavést redakční systém jako je na SG-1 projectu.?
Edit: Proč se nějak aktivněji nezapojí Ashrak? Já vím akorát že pravidelně ulehčuje databázi fóra mazáním větších topiců jinak nevím že by se aktivněji projevoval. Neber to osobně Ashraku jenom konstatuji s informací které mám k dispozici.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 17.8.2008 22:14:36
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono "zavést redakční systém" není nijak jednoduchá věc ;) Dost pochybuju, že by Harryho nebo jakýkoliv jiný hotový systém mohl být aspoň trochu kompatibilní s tím, co tam mají teď (znám z vyprávění :-D ).
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 17.8.2008 22:40:58
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím že to není jednoduché. V tom případě to řešit jedině pořádnou domluvou kdo co bude dělat a nebo personálními změnami je škoda aby web zastarával. Sice upřímně nevím kdy naposledy jsem projížděl web zásadně čtu jenom novinky, rozhovory a oxiduju na fóru. Ale pro někoho kdo tu přijde poprvé a hledá informace to může být mírně skličující.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.8.2008 01:16:17
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Screeny jsem dělala k Harmony i k The Seer a ještě jsem je našla, mohu tedy opakovaně poslat. Už je to ale opravdu dlouhá doba. Opakovaně se nabízím, že udělám i další, ale nechce se mi je dělat pro nic za nic.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 18.8.2008 02:22:31
a.n.u.b.i.s Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 167
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no já tu rozhodně poprvé nejsem...:-) no jinak by mi to možná ani moc nevadilo ale v současné době nemám čas epizody stahovat a tak jsem myslel že si přečtu popis o ono.... no bude jedině dobře když se to hne takhle je to blbá vizitka... lidi děkuju za info...
Daniel: ,,Jacku myslíš že bys mohl dělat něco jiného než tu trousit nemístné sarkastické poznámky,,
Jack: ,,Fajn chceš sarkasmus: jsem rád že jsem tě poznal,,

Příspěvek 19.8.2008 11:09:07
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak, hlásím se z dovolené...
co se týče popisu harmony... já ho tam ještě nedal?
divné, měl jsem pocit, že tam je....
screeny mi nikam nedorazily, stejně jako obsah epizody od HAcka...
měl bych udělat nějaký systém, kam by se odesílaly "požadavky" :lol:
ale asi by to bylo nejspolehlivější...

a ano přiznávám, dřív mi to trvalo dlouho, ale Klenotka by snad mohla i potvrdit, že jsem se v poslední době zlepšil... mi poslala rozhovor a na druhý den tam byl... novinka v ten samý, pokud jsem u PC...

A screeny... mohl bych je dělat sám, kdybych měl z čeho, nějak jsem ztratil DVDčka :(

A k tomu redakčnímu systému... jde o to, že momentálně je vše v souborech a muselo by se to všechno znovu přepsat do databáze... původně jsem měl v plánu nějaký kompatibilnější systém napsat sám o prázdninách, jenže se vyrojilo tolik věcí, že prostě a jednoduše nestíhám...
a když už mám čas, tak jsem s přítelkyní, což je bohužel jen třeba 2x týdně jeden skoro celý den... někdy ani to....
a mimochodem, té se nevzdám...

A stejně... nejlepší je, že všichni křičí, že chcou aktualizovaný web, novinky, rozhovory, titulky a co já vím, co všechno a sami nepřiloží ruku k dílu...

Příspěvek 19.8.2008 11:20:25
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, rozhovor s Robertem Picardem byl na webu opravdu do druhého dne. :)
On je v tomhle taky trochu problém se mnou, že já jsem děsný workoholik a jakmile mám chvíli čas, tak něco honem dělám a kucixe honím a honím...:D
Ale jsem si na 100% jistá, že Tar-ara ti ty screeny posílala, protože se mě ještě ptala na tvůj mail. A to The Seer ti pokud vím HAck posílal dvakrát.
Myslím, že jsi Tar-aru asi naštval, protože jsi nejspíš ztratil její práci.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.8.2008 11:21:40
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On je problém že vy nejste schopní myslím reakci obecně o tu pomoc požádat. Např. když SGTT chtěly přibrat nové lidi tak se vyroji spousty lidí. Nebo když Harry napsal že potřebuje pocmoct s SG-1 projectem tak se taky určitě pár lidí ozvalo. Kdyby jste si řekli tak bych klidně s něčím pomohl. Ale před pár dny jsem řekl Harrymu, takže teď chci něco málo udělat na SG-1 Projectu. Teda až se mi podaří odchytit Harryho ať mi vytvoří login a vysvětlí co a jak. :lol:
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 19.8.2008 11:58:30
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
The Seer jsem posílal několika lidem. Ashrakovi snad 3x a u kucixe už jsem se zmohl jenom na jedno poslaní :D A pak jsem to ještě někomu posílal na email, ale komu :scratchanym: Každopádně jedno je jisté, ten popis už je dávno vymazán, stejně tak jako ty odkazy...
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 19.8.2008 12:18:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lazy: Porpavdě, zkoušeli jsme to, ale nějak to nefunguje. Co se týče rozhovorů, tak ty si radši přeložím sama, protože na to mám šablonu a většinou mi to ani neprošlo korekcí - bylo tam tolik chyb, že jsem si to radši přeložila sama.
Co se týče těch popisů - HAck se nabídl, a lidi by se taky nabídli, jenže jak říkám, v tom problém není, ale v komunikaci. Ty můžeš kucixovi poslat popis, jenže když ho na icq dvakrát nepostrčíš, tak na to zapomene (bez urážky :D). Není to ani tak tím, že by to tam dát nechtěl, spíš toho má tolik, že jednoduše zapomene. Mně by se to sice nestalo, ale já jsem zase jiný případ a v hlavě toho nosím moc :D Ne každý má na kucixe kontakt a já tam taky věčně nejsem, a "postrkování" po mailu není tak efektivní. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.8.2008 12:29:49
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem jenom reagoval na to že kucix říkal že nikdo nepřiloží ruku k dílu.
Když Ashrak,kucix,Saix nestíhají tak prostě někoho přiberte. Myslím že HAck by si to zasloužil má toho taky hodně. Ale pořád není tak moc zaneprázdněn jako výše jmenovaní a je schopen udělat si nějaký ten čas na web.
Když to nefunguje tak něco změňte vyzkoušejte něco inovativního.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 20.8.2008 10:47:03
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nj, inovaci chci udělat.. a to ten "seznam požadavků" kde by se prostě přidávali... a když by někdo měl čas, tak by požadavek vyřídil... a pak ho prohlásil za vyřízený...
a taky jsem si řekl, že chci pro sga-p udělat víc, takže si na něj vyhrazuji víc času.
jinými slovy doufám, že se polepším a to, co mi pošlete bude na webu co nejdříve...
jde nám přece o lidi, ne? aby našli to, co hledají a rádi se vrátili :)

takže se hned po dovolené dám (doufám) do práce ;)

Příspěvek 21.8.2008 10:57:43
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kucix píše:
...
co se týče popisu harmony... já ho tam ještě nedal?
divné, měl jsem pocit, že tam je....
screeny mi nikam nedorazily, stejně jako obsah epizody od HAcka...
...


Tak to promiň, ale musím se ozvat. Ty screeny jsi dostal, dokonce jsi mi to i psal:
"Čauky...
mám štěstí a ty asi taky, že jsem se podíval do spamu :-D
jsem ho klasicky proletěl očima a něco se mi nezdálo.. takový ten vnitřní
pocit... tak jsem se podíval pozorněji, pořád nic, ale pocit byl silnější,
tak jsem se podíval potřetí a už jsem viděl, co to bylo, viděl jsem tvůj
nick :-D
Jinak moc díky za screeny ;)
Měj se :-)"

Chápu, že je to doba a žes to nejspíš zapomněl, ale došly ti. Tak jsem ti to právě přeposlala (a podívej si i do toho spamu).

A u toho ztraceného popisu...zkuste propátrat historii mailů. Jestli mažete stejně "často" jako já, tak to tam někde ještě může být.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.8.2008 17:06:42
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ou, tak to se moc omlouvám... hlava děravá.. budu muset pohledat na místech, kde bych je nečekal :lol:

Příspěvek 22.8.2008 20:18:43
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty, kucixi, ale ta Harmony tam fakt není :scratch: Myslela jsem, jestli to třeba není jen u mě, ale další mi potvrdili, že tam fakt ta Harmony není.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.8.2008 21:42:46
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, jasně, vím, že to tam není, díval jsem se...
jen mi dejte chvíli.. zítra jedu z dovolené domů.. tak můžu pak "pracovat" na webu...

A pak taky.. za týden končí prázdniny... tak budu mít i víc času... teoreticky, protože začínám až kolem 15.9.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron