Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Toz a co Olomooc... novej sraz 26.2, kdo jde :)

Toz a co Olomooc... novej sraz 26.2, kdo jde :)

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Calluin Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 22
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Že tohle se vždycky stává jenom mně :wall: Dneska jsem se dozvěděl, že se v ten samý pátek sejde naše třída ze střední (spolužačka slaví narozeniny) a je to na druhém konci města :-( Jsem rozpolcen, ale asi dám přednost spolužákům, tak se nezlobte :-) Kdyby se mi to podařilo ukecat a přesunout, tak dám určitě vědět, popř. se nečekaně objevím :-)
Obrázek

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravim, no moc se sice do diskuzi zde (na sga-projectu)nezapojuji, ale rad si ctu vase nazory(na epky,spoilery,teorie,novinky ze sveta SG apod.).SG me bavi snad uz od detstvi, bydlim taky kousek od olmu, ale spis me teda zajima jestli je to teda sraz sga-projectu nebo spise Stargate jako takoveho, byl by to muj prvni takovej sraz, tak proto se ptam, kdyztak odpovezte sz, at se to tu nespamujeme. Pokud teda jeste probiha nabor :)

Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom...takový možná docela pitomý dotaz, ale co je ten úvodní obrázek? Myslí se tím to, co je navrchu na stránce kdekoliv na fóru? Ten jumper letící k Atlantis? Ale ono je to snad celkem jedno, páč nevím kolik stolů bude mít na stole jakýkoliv obrázek...takže v pátek :D

Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
djnitro: Rozhodne prijd :wink: kdyz si vsimnes nikdo z nas tu neni nejakej velkej pisalek takze berem kazdyho kdo vi co je stargate a kdo nebude vedet zasvetime :twisted: .

Samozrejme kdo bude chtit prijit muze i bez ohlaseni ale je lepsi dat vedet dopredu aby se nejak zakalkulovalo s mistem ale pokazdy kdyz sem tam v tenhle cas byl tak se stul nasel a salonek skoro prazdnej....

Jinak pokud nekdo bude mit jakykoliv problem s umistenim nebo neco, tak volejte na tohle cislo : 721741960 akorat upozornuju ze je to vyrazeny cislo s vyprsenym kreditem takze muze akorat prijimat ale v patek bude online :)

:offtopic: Calluin: Co se da delat no,navic koukam ses kolega fyzik :)
Obrázek

Telff Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Azgaroth píše:
Jenom...takový možná docela pitomý dotaz, ale co je ten úvodní obrázek? Myslí se tím to, co je navrchu na stránce kdekoliv na fóru? Ten jumper letící k Atlantis? Ale ono je to snad celkem jedno, páč nevím kolik stolů bude mít na stole jakýkoliv obrázek...takže v pátek :D


jj přesně tenhle :ok: a bude tam takhle do stříšky /\ aby byl lépe vidět a z obou vchodů :D

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ok tak vyrizeno v patek... A budou aji nejaky ty rozteskavacky nebo neco jineho? Asi ne co? :rflmao: Tak alespon nejaka fanynka, kdyz uz nic :P

pip@ Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak dneska.. :)

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak je to za nama... Doufam, ze vsichni dobre a v poradku dosli dom 8) Jo jeste ta V.I.P. karta co? Kdyztak ty udaje ti poslu Slejtre do sz... Jinak Lidi skoda ze vas neprislo vic, tak snad to napravite priste... resp. za tyden :rflmao: Napadlo me, co takhle udelat webovky, kde by byli fota a oznameni... kdyztak se pak domluvime...
No tak jsem zjistil, ze neumim odeslat ani sz, no super... kdyztak icq 288126166 si me pak trebas pridejte :wink:

Příspěvek 01.11.2008 17:04:33
flakk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Nali City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
FOTKY ZE SRAZU 31.10-1.11 2008

Hojte, takže zde jsou všecky fotografie ze srazu, nic jsem nemazal ani netřídil (ani ty rozmazaný, nepovedený apod.). Celkem jich je 57 + 9 videí ve formátu 3gp, natočené přes mobil. Musím však předem upozornit, že dané videa obsahují převážně vulgarismy a není na nich skoro nic vidět, ale u těch hlášek jsem se pobavil (to poslední je best :smile: ).

DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/159645615/sraz_SG_31.10_1.11_2008.rar.html
http://www.edisk.cz/stahni/40014/sraz_SG_31.10_1.11_2008.rar_45.51MB.html


RS je bez omezení

HESLO:
sgc



Výběr několika fotek fotek:

DOGA

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

VARNA

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nebylo to špatny, účast několikanásobně hojnější než minule :smile: akorat teda koukam na tech poslednich 10 fotkach z varny z parketu sem jenom ja :lol: nikdo tam proste nebyl a kdyz jo tak se jen mihl a kdyz sem zmackl fotak tak uz byl pryc 8) a na te posledni dokonce telffa uplne zastinuju za coz se omluvam :rflmao:
Obrázek

flakk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Nali City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Slejtr píše:
Nebylo to špatny, účast několikanásobně hojnější než minule :smile: akorat teda koukam na tech poslednich 10 fotkach z varny z parketu sem jenom ja :lol: nikdo tam proste nebyl


Nekecej, když fotíš jenom sebe tak tam asi nikdo jinej není :cyclopsani:
Obrázek

Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže musím říct, že to byl sraz jednoznačně povedený a zopakováníhodný...což se teda doufám stane.. 8) ...i když jsem se další části už neúčastnil...škoda...

Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
flakk píše:
Nekecej, když fotíš jenom sebe tak tam asi nikdo jinej není :cyclopsani:

To bude mozna trochu tim ze sem tam byl fakt sam :wink: ale slibuju ti ze kdyz priste vstanes od stolu tak te budu fotit taky :lol: :thumright: jinak myslim ze priste bysme mozna i ukecali toho borce ktery roznasel pivo k nejake sleve :D
Obrázek

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nechte to na mne :lol: ukecal jsem 2 kartu do Varny, ukecam vsechno :lol: Jinak jsem rad, ze se vsichni dostali dom :)

flakk Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Nali City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Slejtr píše:
ale slibuju ti ze kdyz priste vstanes od stolu tak te budu fotit taky :lol: :thumright: jinak myslim ze priste bysme mozna i ukecali toho borce ktery roznasel pivo k nejake sleve :D


Hej fakt díky, to se mi ulevilo :D

S tím borcem nevím nevím, musíme vzít sebou aji nějaké ty členky, třeba by se pak nechal ukecat 8)
Obrázek

Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S tou slevou by to bylo docel aaktuální v té Doze, páč musím, ač nerad, oznámit, že pivo v Doze zdražilo z dvaceti na dvacet jedna. Asi důsledek globální ekonomické krize nebo co :(

Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Azgharoth: No to opravdu není zrovna potěšující zpráva :roll: řekl bych že to bude mít něco společnýho s modernizací která tam proběhla přes prázdniny.

Jinak mluvil jsem s kolegou telffem a mohli bysme skusit udělat další akci příští týden v pátek tedy 28.11. otázka je jestli to není moc rychle po sobě a kdo všechno by eventuálně přišel ... no prostě se k tomu nějak skuste vyjádřit a uvidí se :wink:
Obrázek

Calluin Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 22
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já bych zase mohl až po deváté, kde to bude?
Obrázek

Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Příští týden 28.11. by se mi rozhodně hodil, páč to zrovna zůstávám v Olomouci přes víkend a tudíž bych se mohl zúčastnit, jinak je totiž se mnou problém ten, že docela často tam nejsem o víkendu, ale teď bych tam byl a rozhodně by tedy se mnou šlo počítat... :ok:

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No... zajimave, ale taky se mi zda ze to je celkem brzo... rozhodne bych to ale nekde dal rozkrikl aby prislo hodne novych tvari...=vic nazoru,zabavy apod... Minule jsme toho totiz podle me probrali celkem dost a kdyz by se to zopakovalo hodne brzy, tak by se mohlo stat, ze se bud budem opakovat a nebo tam budem sedet jak pecky... proto jestli neco ted udelat, tak prizvat nove lidi... vite co nejak to rozkriknout... :) .

Telff Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
máme to už zítra...Hlásí se tedy někdo? Obrázek

Slejtr Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak jo lidi, tak skusime :) zitra na stejnym miste na doze, v tom salonku ve 20:00, mel bych tam byt :D
Obrázek

djnitro Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no se mnou nepocitejte, uz 2 den marodim, skoda, snad priste :wink:

Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já bych se tedy měl dostavit - no šak uvidíme, co a jak - kdyby to byla fakt taková nuda, jak někdo namítal, tak můžeme prostě otočit palec směrem k zemi a rozutéct se pryč. Ale já bych řekl, že to bude v pohodě. Tak v osm.

Calluin Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 22
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sorry no před čtvrt hodinou jsem se vrátil dom a teď teprve to tady čtu :-( No stejně musím zajet pro mámu na nádraží, takže příště to určete dřív :-)
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron