Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 30.3.2009 13:45:26
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přihlašování bylo spuštěno tak šup, ať je nás tam co nejvíc :)

Obrázek
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 30.3.2009 15:28:48
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakra a já si na zahájení tohohle tématu včera při přihlašování vymýšlel takový poetický text :-D a teď koukám že tohle :-D tak prd.... mno já už jsem přihlášený a jdu spát na Obchodku :cheers: :cheers: takže žádná bolavá záda, ale za to dlouhé ponocovaní, super :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 30.3.2009 16:14:31
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashraku aspoň už víš jaké to je když ti někdo něco takového udělá jako ty mi při přihlašování na Scon... 2x. :wink: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.3.2009 16:41:08
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spuštění přihlašování už sice nějakou dobu hlídám, ale nejdřív potřebuju vědět, jak to bude se spací místností, protože víc než stojí spacák, za ubytování nemůžu dát, ani kdybych chtěla.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 30.3.2009 18:49:45
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Scream: 2x? :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 30.3.2009 18:57:32
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jsem si chtěl z Džejn udělat srandu a chtěl jsem ji napsat, že Scon není a než jsem se k tomu dostal, tak's už ji to stihl vyžvanit :lol: a tak jsem přemýšlel z koho jiného si udělat srandu a pak mě napadla Anna, ale než jsem to stihl uskutečnit (bo jsem musel postupovat jinak) tak's ji to už taky stihl říct. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.3.2009 19:16:17
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak: Kdo pozdě chodí :-P :-D

Hexx: Tentokrát se toho bude muset ujmout někdo jiný, spousta lidí se chystá do obchodky (já taky :cheers: ), Tillion, který to zařizoval minule, pokud vim taky...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 30.3.2009 19:22:29
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky už jsem přihlášený na OA. Na tom, na koho se bude přihlašovat třída se budeme muset ještě domluvit. Bude to ale muset být člověk, který v té třídě bude spát, to je asi jasné. :) Pokud má někdo zájem se toho ujmout...

Příspěvek 30.3.2009 19:52:19
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
scream CZE píše:
a tak jsem přemýšlel z koho jiného si udělat srandu a pak mě napadla Anna, ale než jsem to stihl uskutečnit (bo jsem musel postupovat jinak) tak's ji to už taky stihl říct. :lol:


Tak tos moh čekat že Anně to vyžvanim hned ;) ale to nebudem rozebírat, stalo se? stalo :) mě zase předběh Quiní ;)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 30.3.2009 19:59:32
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No u Anny jsem to čekal, proto jsem ani nečekal, že se mi to u ní povede, ale u Džejn jsem to čekal. :wink: :lol: Ale jak's řekl, stalo se. :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.3.2009 20:35:51
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Doufám, že někdo nachystá třídu pro chudé (ve spacácích). Protože opravdu nehodlám platit "dvakrát vstupný" Aneb ať žije spaní na zemi!!! :D
Obrázek

Příspěvek 30.3.2009 20:44:47
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jop, asi taky zůstanu v té třídě.
Tak se to rozpadlo no. Už tak jsem tam loni dvě třetiny lidí sotva zastihl. Holt to bude víc sólo a potkam hromadu jinejch lidí :lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 30.3.2009 20:55:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nechci znít nějak...ehm...ale spaní na zemi už pro mě není :smile: A deset dní, to ne. Navíc, budu toho mít asi hodně, takže si ráda třeba i přes den odpočinu někde v klidu, bez lidí, nebo si v klidu dodělám nějakou přednášku bez toho, aby mi každou chvíli někdo vpadl do zad. :D
Ale tady je dobré upozornit - ubytování v OA je potvrzené až platbou. Pokud si to objednáte a zaplatíte až později, tak dostanou přednost lidi, co zaplatili před vámi, takže nakonec se do OA ani nemusíte dostat a skončit buď na té zemi nebo na nějakém dražším místě. Případně ve Vysočině (to slovo "Vysočina" zní hrůzně už samo o sobě :smile: )
Já bych to zaplatila, ale koukala jsem, že to ještě nemá nikdo zaplacené, tak ještě čekám, protože nechci být aktivně první :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 30.3.2009 20:58:22
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no já sem si rikal ze pudu do spacaku,ale kdyz budou vsichni v tride s postelama tak to mozna taky skusim :D este nwm je cas ne? este par mesicu ne? :)

Příspěvek 30.3.2009 21:02:12
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rezervované je to 14 dní, do té doby se o postýlku snad není třeba bát ;)

Masster33: To neni třída s postelema (resp. takové tam jsou taky, ve Smetance po myslim 7), ale obchodka je internát, pokoje po dvou ;)

Geser: Tak já tam loni byl v podstatě jenom ráno a ehm... ráno :-D a že by zážitek z FF nějak utrpěl chybějícím pohledem na rozespalé okolo... :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 30.3.2009 21:44:21
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já byl na OA už loni, a nijak zvlášť to můj zážitek z FF neochudilo. A to jsem tam byl sám. Letos nás tam bude víc, takže to bude supr. :)

Příspěvek 30.3.2009 21:57:38
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já byl ve třídě stejně jenom ráno a pozdě večer a to se nikomu z přítomných stejně nechtělo komunikovat, takže si myslím že OA bude lepší volbou :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 01.4.2009 18:04:09
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno, tak já budu znít jako chudá příbuzná, ale ubytování v OA je na mě moc drahé, takže budu muset nějak přetrpět 10 dní na zemi.
Mno a pokud jde o zařizování třídy, tak bych klidně po Tillionovi přebrala žezlo, pokud by byl té dobroty a dal mi instrukce, co kam psát :D

Příspěvek 01.4.2009 18:59:36
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak ja sem o tom premejslel a asi taky pudu jen na zem do spacaku takze ty zamluvis nakou tridu pro sga-project? :) jak si tam dam ze chci bejt v ni? nebo se to vybere az na miste kam pudu?

Příspěvek 01.4.2009 20:18:27
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No. Pokud....zdůrazňuji pokud, budu nějakou třídu zamlouvat, tak mi napíšeš zprávu, já si tě napíšu někam do seznamu a při přihlašování pak napíšeš do kolonky "ubytovat s" moje jméno, případně přezdívku. Ale ještě se nic takového neděje, takže mi nic nepiš :D

Příspěvek 06.4.2009 12:34:28
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, až se dohodne kdo to zařídí tak se taky přihlásím..... a těším se že se zase potkáme, btw na monoposta poslední dobou to prostě nevychází a podle mě do FF nestihnem...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 06.4.2009 17:53:40
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pro spacákáře

Zařizuji to zase já... prostě napište do kolonky ubytovat s:

Petr Tillion Nusko
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 06.4.2009 18:33:58
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já myslela, že chcete být v OA :scratch: Vaši odvahu obdivuju, každopádně já sázím na pokoj s jednou spolubydlící a postelí. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.4.2009 18:43:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže jako vždycky do Smetanovi?
Obrázek

Příspěvek 06.4.2009 18:50:46
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěli jsme, ale stejně se na FF nejedem vyspat.

Jo, zase Smetanovka... snad dostanem nějakou hezkou třídu.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Srazy, akce a cony

cron