Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.6.2009 00:35:10
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, začala jsem ...jen moc nepokračuju :-). Ovšem od úterka mám dovču, tak snad něco vytvořím. Už nikdy nechci dotvářet přednášku na Festivalu samotném. Jen se mi opět něco podělalo v hlavním pc, takže snad budu moci řešit na notebooku, když tedy nějak dostanu už ty materiály a části přednášek již udělaných :?. Snad se mi nepodělá i notebook :?. Jinak jednu už de facto mám, jen zopakovat, další tři mám částečně (ale ještě hodně co dodělávat, zvláště u té jedné, ale...mno, tak nějak u všech :)) a ještě ten jeden pořad...s tim jsem ještě nezačala vůbec :). Mno, něco mám :).

Super, víc videí :-).
Jj, beru na vědomí a děkuji. On je teď taky problém trochu s tím, že když konečně mám čas, tak většinou řeším něco podělaného na pc...jednou mi nejde net, potom nějaké programy, samovolné vypínání, nefungující disky, momentálně mám (doufám, že jen to) asi něco s grafickou kartou, takže nejde monitor...prostě paráda :?. Ale dokud jde notebook, mám záložní pracovní nástroje (i když něco tam holt chybí). ...ehm, tudíž a takže...rozhodně to chci udělat do FFka. Nejlépe před :).
Pamatovat...jo, tak já už mám většinu napsanou a co ne, tak to mám povětšinou vypsané v poznámkách, který mi to připomenou. Já to nepíšu z fleku jako ty :). Taky pomohou vzpomínat fotky či videjka, takže...;-). Neboj, už tak je to hrozitánsky dlouhý...prostě jako ode mne ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.6.2009 09:28:50
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-aro, tebe je pro práci v kanceláři škoda. Seber se a jdi se nabídnout na Barrandov jako tvůrce trailerů ;-) (Bůh ví, že české filmy by to zoufale potřebovaly.)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 21.6.2009 10:54:48
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak vzhledem k tomu, že FF se nám kvapem blíží, tak je načase začít řešit dopravu. Takže tedy. Vzhledem k tomu, že jsem se vzdala místa v autě, nepojede z Prahy vlakem někdo, ke komu bych se mohla vetřít na hromadnou jízdenku? :smile:

Btw. Ist: Skvělé video. :ok: :thumright:

Příspěvek 21.6.2009 14:34:24
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak můžeš se vetřít k nám (já, Tillion, Sopdet). Čím víc tím líp :)

Ale na to kdy přesně pojedem je ještě brzo :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 21.6.2009 15:26:21
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blanca: :oops: :oops: :D :D
Eleira: Dík :)

Jéje a já už si říkala, že pojedu s Eleirou...tentokrát totiž odvoz nemám. Mno, takže...někdo jiný, kdo pojede ve čtvrtek (a nějak na začátek programu)?

Obávám se, že pět už je do auta moc...?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.6.2009 15:46:49
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
My jedem vlakem :-D Počet míst neomezen.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 21.6.2009 15:48:47
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahá :D :D, tak to mě tam máte taky :D. Tedy...jestli nepojedete moc pozdě ...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.6.2009 15:57:48
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-ara:Víš, co to dalo práce, než jsem vyšrotovala, proč nemůžeš jet se mnou? Tohle mi nedělej, zavaříš mi závity :smile: Ano, skutečně se chystám jet vlakem, takže není problém ne? :lol: Jen se domluvíme na čase.

Quinix? Super, tak to udělám vtěrku :smile: Jestli se dohodneme na rozumném čase

Příspěvek 21.6.2009 16:03:07
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Možnosti jsou takové:

9:56 -> příjezd 12:33
11:56 -> příjezd 14:31
oboje z hlavního.

samozřejmě při dobré konstelaci hvězd nad vlaky ČD :)

Mně osobně je to jedno, přizpůsobím se...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 21.6.2009 16:07:44
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bohové, když jsem říkala příliš pozdě, nemyslela jsem zas ani příliš brzy ...:D. Já se chci taky trochu vyspat, když už jsem si vzala to volno :-). Dřív jak v těch dvanáct ne, vy ranní ptáčata :-).

Eleira: Jsem zlomyslná, i když o tom nevim, co :lol:.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.6.2009 16:13:38
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak registrace začíná ve 12, program někdy ve dvě :) Jsi chtěla na začátek :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 21.6.2009 16:28:24
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, koukám na to, program opravdu začíná ve dvě :-). Mno, ale zas tak to hrotit nebudem ;-). Kousek před dvanáctou je na odjezd poměrně rozumné ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.6.2009 18:37:00
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jede tady odsud vlastně někdo autobusem z černýho mostu? :)

Příspěvek 21.6.2009 18:54:51
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já. V těch deset...
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 21.6.2009 19:13:24
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já bych to taky viděla na odjezd po té dvanácté. Se taky musím nejdřív dostat do Prahy a nehodlám vstávat někdy v sedm :sleepy:

Příspěvek 22.6.2009 13:09:16
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno, já nabízím tradičně dvě místa ve svojí výsadkové pinase, kdyby měl někdo zájem. Myslím, že nehrozí, že bychom z Prahy startovali dřív jak v poledne...
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 22.6.2009 17:12:22
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj ahoj :-)
Mám malou otázečku na lidi, kteří budou spát ve Smetance ve třídě SGAP. S Nessie jsme si pořídily dvě krásňoučké, miloučké, hodňoučké a naprosto poslušné potkanice, ovšem na poslední chvíli nám vybouchlo hlídání v době FF, proto nám asi nezbude nic jiného, než je vzít s sebou. Vím, že je zakázáno s sebou brát zvířátka, ale doufám, že to Vašek povolí. Ovšem s tím budeme potřebovat i Váš souhlas. Doufám, že nikdo z Vás není alergický na srst nebo něco podobného, nebo se jich nedej bože bojí. Holky mají svoji klec, kde budou přes noc zavřené, přes den je budeme mít u sebe pod tričkem, popř. na vodítku. Kdyby v noci dělaly nějaký bordel, tak je okamžitě vyhodíme za dveře, s tím určitě nebude problém.
Tak se k tomu prosím vyjádřete, chci mít Váš souhlas dřív, než s tím začnu otravovat Vaška. Jde fakt jen o to, jeslti nejste alergičtí nebo se jich nějak výrazně neštítíte. Dík :-*
Ale jsou fakt rozkošné
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 22.6.2009 17:39:20
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ííííííííík krysy!!!!!!!!!!!! :shock:
VŠICHNI UMŘEME!
Ne mě je to fuk, spíš bych se bál aby třeba v noci neutekly a někdo je nazalehnul :D
Obrázek

Příspěvek 22.6.2009 18:43:18
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jen je s sebou vězměte, bude prča. Předem hlásím, že vám je občas unesu :smile: Ale nebojte, budu na ně hodná a budu je rozmazlovat :love:

Příspěvek 22.6.2009 18:53:49
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jé konečně ty fejsbůkový legendy poznám osobně. :D Ale bejt váma, bych si to rozmyslela v jejich vlastním zájmu. Tolik lidí co si je bude chtít pohladit, podržet... Doufám, že maj hodně velkou trpělivost protože, ze mě by to nejspíš udělalo vraždící stroj... :lol:

Masster33: Já a pár dalších lidí jedem taky tím v deset.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 22.6.2009 19:33:49
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
McBeck.C: ja na ne alergii myslim nemam :) takze odpoved za me je ano muzes si je vzit,ale meli by byt pres noc v ty kleci,aby je nahodou nekdo treba nezaleh :D

Hexx: uff tady to vypadalo ze pojedu sam :D by byo trosku deprimujici jet autobusem na 1. ff sam :D

EDIT: Nemusíš jména házet do citace. Stačí to i takhle. :-) LAZYjohn

Příspěvek 22.6.2009 20:19:13
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hexx píše:
Tolik lidí co si je bude chtít pohladit, podržet...


Pokud je budou holky nosit pořád pod tričkama tak o tom nepochybuju. :lol:

Příspěvek 22.6.2009 20:35:25
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tady se lidi spolčují se Skaveny... nejaké krysí plemenice.... Gotreka na vás!!!

Vemte je bude sranda :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 22.6.2009 20:59:33
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Snorri si myslí, že je to dobrej nápad. Ale co ten smrad? No snad si zvyknou...
:lol:
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 22.6.2009 21:25:22
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasně, v noci budou zavřené v kleci, nechceme, aby mezi vámi pobíhali, aby vám to třeba nebylo nepříjemné nebo tak. A přesně tak přes den budou pod tričkem, mikinou, v kapuci, prostě někde u nás. Pokud si je budete chtít půjčit, rozmazlit, osahat, pohladit (stále mluvím o krysách), tak není problém, pokud se s nimi domluvíte ;-)
A smrad? Budou přes den venku, takže vyvětrají, a jsou to holky, tak moc nesmrdí ;-)
Kolik je nás vlastně ve třídě, ať vím, na kolik odpovědí mám ještě čekat, než napíšu Vaškovi...
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron