Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Strategie Replikátorů v SGA aneb ASUŘANI a vše okolo nich

Strategie Replikátorů v SGA aneb ASUŘANI a vše okolo nich

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 20.10.2007 20:18:49
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Snad vyhrajou Asurani :wink: Konecne by bylo po Wraithech, a slus :D

Příspěvek 23.10.2007 15:53:30
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pavoučci byli super. Wraithové musej chvilku zůstat jinak se nedočkáme 10 série :D

Příspěvek 23.10.2007 16:19:34
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja bych bral kdyby to wraithy vypli az pozdejc , treba nekdy na konci 4. serie ale aby je asurani uplne nevyhubily

Příspěvek 23.10.2007 16:54:22
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mohli by Asurani aspon hodne zdevastovat Wraithy, treba kdyby jich vyhubili rekneme 50-60% v Pegasu vcetne vsech lodi. :wink:

To by nevadilo...trochu by proridli a byly by pak vetsi sance.

Vzdycky si muzes vymyslet slozity scenar, jak se znovu vzpamatuji :lol: :lol:

Příspěvek 23.10.2007 17:07:25
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To jo já neříkám aby se jim nic nestalo. Není důvod přoč by nemohli replici zredukovat jejich počty.

Jen aby to nebylo jako v SG1 kdy najednou pomocí té antické zbraně zničili repliky a goaldi byli vyhubeni předtim replikama a během dvou dílů se vyřešily dva velké problémy co trvaly osm řad. Takové rozuzlení mi připadá hloupé

Příspěvek 23.10.2007 21:31:06
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak at jich par zmasakruji :lol: Aspon at zcasti splni svuj primarni ucel jejich stvoreni - likvidace Wraithu.

Příspěvek 24.10.2007 14:22:56
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
chci nějakou obrovskou bitvu s NUKAMA proti Asuřanům 8) :D
kdyby šli po asuřanech a writech tak jako ve first Strike bylo by to Super :lol:
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 25.10.2007 22:20:33
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To by tech Horizontu museli mit cely stovky a hazet to v kuse :lol: :lol:

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
proč prostě nepožádali Thora o tu antireplikátorskou družici místo aby jí stavěli sami(jak bylo řečeno ve First Strike). Zbavili by se replikátorů na celý planetě a mohli by si vzít všechnu jejich technologii. Podle mě by jim Thor pomohl právě včas takže než bystačili Replilodě odstartovat tak by je tou družicí vyhladili a získali by pár Auror(připadaj mi ohavný. já bych z nich jen vykrad drony a sral bych na ně) kdyby otom někdo udělal, třeba i amatérskej díl nemohl bych se dočkat místnosti plný ZPMek a skladů narvanejch dronama.
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jirka16 píše:
proč prostě nepožádali Thora o tu antireplikátorskou družici místo aby jí stavěli sami(jak bylo řečeno ve First Strike). Zbavili by se replikátorů na celý planetě a mohli by si vzít všechnu jejich technologii. Podle mě by jim Thor pomohl právě včas takže než bystačili Replilodě odstartovat tak by je tou družicí vyhladili a získali by pár Auror(připadaj mi ohavný. já bych z nich jen vykrad drony a sral bych na ně) kdyby otom někdo udělal, třeba i amatérskej díl nemohl bych se dočkat místnosti plný ZPMek a skladů narvanejch dronama.

Replikátoři byly skoro imunní proti ARG. Navíc kdyby použili ARG, tak by získali kdoví kolik ZPM, Auror a město o kdoví jaké rozloze. To by byla přímo noční můra pro scénáristy :scared: .
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Moiki Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 519
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
:D :D :D A přesně tohle já mám v plánu v povídce udělat sice zatím nevyšla, ale bude.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Obecné

cron