Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.6.2009 21:41:55
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že Geser měl na mysli náš smrad aby nevadil jim :D (alespoň tak jsem to pochopil) :D
Obrázek

Příspěvek 22.6.2009 21:55:39
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pochopils to správně 8)
Sakra já už se nemůžu dočkat...
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 22.6.2009 22:10:55
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já už jsem s nima po ICQ kamarád, takže víš, že u mě problém není :-P :-D. Ty konverzace člověk - potkan jsou stejně velice zajímavé :-D
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 23.6.2009 01:50:36
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak když mi to nebude v noci cestovat po obličeji...(to bych byla opravdu nerada...a potkani taky...).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 23.6.2009 13:26:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blanca píše:
Mno, já nabízím tradičně dvě místa ve svojí výsadkové pinase, kdyby měl někdo zájem. Myslím, že nehrozí, že bychom z Prahy startovali dřív jak v poledne...


Se mnou se doufám počítá :wink: Jen se musíme pak domluvit, kde mě naberete. :)

Letos jsem ráda, že budu spát v posteli. Ne, že by mě netěšila společnost všech, ale vypadá to, že budu dodělávat přednášky ještě na FFku a na to já potřebuju klid, jinak koušu. :D To bych pak pokousala i ty potkaní slečny - které si přijdu minimálně pohladit. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.6.2009 13:35:13
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já vím, že s jednou přednáškou k výrobě si nemám co stěžovat, ale momentálně se rvu se střihem videí a zápas je to teda pořádný. Nutno podotknout, že technika vyhrává, takže to vypadá, že asi zůstanu jen u obrázků, videa nebudou. Teda pokud se mi nepodaří s technikou uzavřít příměří. Stačilo by, kdyby mi jako technickému antitalentu neházela klacky pod nohy. :(

Příspěvek 23.6.2009 15:17:35
monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja jedu busem v 18:00 v cernaku, zaridil jsem si to az zpetne, takze kdo by mel zajem, tak muze taky, poradim vam komu napsat. Je to vyhodny cenove a i delkou jizdy.

Jinak potkani mi nevadi, kdyby jo, pujdu spat jinam :)
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Příspěvek 23.6.2009 17:44:22
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
České dráhy, platinový partner FF, dělají vše pro stovky svých zákazníků...
Výluka v úseku: Havlíčkův Brod - Chotěboř - Ždírec nad Doubravou
Kraj: Kraj Vysočina

Poznámka k náhradní dopravě:
Ve dnech 29.6.-3.7.2009 v úseku Havlíčkův Brod - Chotěboř - Ždírec nad Doubravou a opačně.

To bude žůžo :roll:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.6.2009 18:03:58
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ať jdou do háje zelenýho. Tak si myslím, že asi využiju autobus. Nesnáším tohle přelézání z vlaků do busů, to vždycky jedou takové křápy, že by se člověk bál, že se rozpadnou. Jenže autobus bude zase narvaný k prasknutí. No to je teda výběr :x :wall: :wall:

Příspěvek 23.6.2009 18:13:38
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eleira: No když pojedeš vlakem, tak se pro tebe vlastně nic nemění, protože stejně budeš muset v Havlíčkově Brodě přestupovat. :wink: Jen je pravda, že do autobusů to bude určitě horší než do vlaku.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 23.6.2009 18:25:10
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
scream: Tak něco jiného je cpát se do, byť narvaného, motoráčku a něco jiného do autobusu s třetinovou kapacitou :-D

Taky uvažuju o busu...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.6.2009 19:25:30
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jo, ale problém s busem už z Prahy je v tom, že tuhle variantu asi bude volit víc lidí a ty busy budou taky nacpané, tak nevím, jestli je lepší jet narvaným autobusem až z Prahy nebo přesednout do nacpaného busu v Havlíčkově Brodě. To je dilema :smile:

Příspěvek 24.6.2009 17:36:28
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak je ještě možnost jet z HB normálním busem, ale znamená to cca 45 minut čekat...

EDIT: Tak VP slibuje busy navíc, tak to risknu... kdyžtak bude dobrodružná cesta :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 24.6.2009 20:21:39
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já budu raději spoléhat na auto než hromadnou dopravu.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 24.6.2009 21:51:10
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Týjo. To si už fakt dělaj srandu. To jim nestačí každoroční přeplněnej vláček? To budem taky radši spoléhat na auto...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 28.6.2009 11:33:30

Příspěvky: 96
Bydliště: BRNO
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:hlaseni: Po roce opět živé blogování z Gateconu! :hlaseni:
http://chevron24.blogspot.com/2009/06/po-roce-opet-zive-blogovani-z-gateconu.html
F I A W O L
Klenotka, LP 2008 píše:
SG komunita musí spolupracovat. A můžu mít k SGC milion výhrad a nesouhlasit s tisícem věcí, ale pořád nám jde o stejnou věc.
...
SG komunita se musí rozšiřovat a toho nedosáhneme tak, že si každý bude hrabat na vlastním písečku.

Příspěvek 28.6.2009 12:08:32
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle aktuálních zpráv z Facebooku bude ve čtvrtek registrace v aréně a deskovky budou dostupné hned od začátku :) 8)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 28.6.2009 12:17:46
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jenom by tam mohli napsat kde ta aréna je :hmmm: :roll:
Obrázek

Příspěvek 28.6.2009 12:31:00
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to za halou:
http://www.mapy.cz/#x=135959824@y=134640240@z=16@mm=FP@ax=135956880@ay=134640848@at=Ar%C3%A9na@ad=neboli%20zimn%C3%AD%20stadion
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 29.6.2009 23:08:23
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Juchůůůů, je to oficiální i schválené vyššími úřady, naše krysečky jsou účastníky FF09. :yahoo: :yahoo: :yahoo: Těšte se :twisted: :twisted:
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 01.7.2009 17:04:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:wall: :wall: Zatracená bouřka. Celý den nešel net a navíc mi nejspíš včera blesk zničil kartu na internet. Takže se mi povedlo se připojit jen z noťasu až někdy teď, a nemám tady absolutně žádné materiály k přednáškám, které ještě musím udělat. Už na to kašlu. Nastříhám si videa a prezentace dodělám na FFku. Ještěže je ten Supernatural con až příští týden.
Někdo tam nahoře mě asi opravdu extrémně nesnáší (loni před FFkem nešel celý den proud... :roll: )
Asi nenápadné postrčení, že nemám přednášky nechávat na poslední chvíli. :scratchanym:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.7.2009 23:26:44
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To popostrčení je beztak do budoucna prd platný ;-).

Ach jo, přednášky mám, ale ne všechny. Paráda. Ale noc je ještě mladá, že...já bych si nafackovala...jako každý předcon...:-/. Hlavně ať to nedělám tam...už ne...to je děsnej opruz :?.

Ale jinak se na vás hroooozně těším :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 02.7.2009 03:13:13
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to hloupé a škodolibé, ale tak nějak ráda čtu, že nejsem jediná, kdo dodělává přednášky na poslední chvíli :oops: Naštěstí se stihlo, před pěti minutami jsem dokončila poslední, která mi tu jako jediná zbyla, a mám ze sebe najednou dobrý pocit. Těším se na všechny, na ty, co znám, i na ty, co neznám až je poznám :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.7.2009 16:01:57
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak, dětičky, hlásím návrat. Nakonec cesta nebyla nejhorší. Ještě jsem se nacpala do Vaškobusu, jak někteří viděli, a v Praze jsem pak chytla autobus přímo do Pcher, takže jsem nemusela přes Kladno, tudíž jsem byla v půl druhé pohodlně doma. Akorát je tu teda nějaký podezřelý klid. Ale ačkoli po té poslední noci ho docela i vítám.
Tím se zároveň omlouvám všem, na koho jsem tu noc nebyla zrovna příjemná (zejména Shial), ale fakt to na mě nějak padlo, ani nevím jak. Nj, holt ani ufonci s anténkou nemůžou jet pořád naplno :sorry:

Příspěvek 12.7.2009 16:11:05
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ahoj,tak ja se taky hlasim z domova :) FF bylo super a tesim se na další :) a kdy asi tak nahodite foto? :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony

cron