Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Festival fantazie 2009

Festival fantazie 2009

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 13.7.2009 22:03:08
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, má videa. Fotek mám jen pár a myslím, že ani nestojí za to je sem dávat.
Je to ale na megauploadu. Ten poslední dobou docela v pohodě jede, tak snad se vám to povede stáhnout. Je to totiž celkem velké - 425 MB.

Je tam kousek přednášky o Simonu Peggovi a taky kus našeho fotbalu, jinak ale většinou ukázka toho, jak se z racionálních a dospělých lidí na conech stávají neracionální přerostlé děti :smile: (dabéry jsem nakonec smazala, nebylo tam slyšet ani slovo)

http://www.megaupload.com/?d=E4EIEVMN
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.


Příspěvek 14.7.2009 02:20:47
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak konečně taky podávám hlášení, že jsem naživu :-). Včera jsem přijela (převčírem ;-)) a ulehla a spala a spala, najedla se a pak spala :). Mno a dnes práce :?. Ale...
FFko naprosto parádní!!! :yahoo: Neodpočinula jsem si tam, zato se náramně pobavila :).
Děkuju mockrát za odvoz a díky za vás. Sice nebylo tak moc času, ale přece jsem ho s leckterým z vás něco strávila :). Jen o nocích neprchejte tak brzy ;-). Tedy ne, abyste si moc brali příklad ze mně (kolikrát jsem šla spát za tmy...dvakrát? :lol:). I když ne, že bych se neměla po nocích s kým bavit... A když je diskotéka...třeba infantilní...naštěstí o vás není nouze :D.
Reporty si přečtu, jakmile budu mít čas :). Jen pište, pište :).
Společná fotka...jé, já si prve stěžovala, že jsem se nefotila, ale za ty dny jsem na to úplně zapomenula (ale po spatření samozřejmě pamatuju), že jsem tam taky byla, supééér :D. Už je taky na ploše...pracovního notebooku (a vystřídala ds9, tak si toho važte ;-)). Jen by to chtělo barevnější verzi...já ráda barvičky ;-).
Mno a o víkendu se pokusím vyčlenit aspoň fotky a nějak je upravit (aspoň otočit a tak)...dřív to asi nestihnu :-/. Videí mám jak...tedy hodně, několik giga. Nevim, zda to vše upovat (ale vy byste asi chtěli, co :)). Report...už začínám psát poznámky, nicméně jak se znám...deset dní je hrozně moc textu :). A navíc tím hektickým způsobem, kdy se prakticky pořád něco dělo :). A vid...mno...tak průběžně otravujte a já se snad dokopu :). Bohužel momentálně musim spravit svůj normální comp, protože tenhle notebook není to, co by bylo zas tak ideální (a koukám, že mi nepřehrává movy, to musim pak napravit...).
Tolik dojmů a tak málo místa a času...já chci na con, na Festival.... :cry: :D
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 14.7.2009 13:30:56
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jako úplný nováček na FF jsem byl velmi mile překvapen organizací, tak celkovou úrovní festivalu. Především se mi líbil SeriesCon - při některých znělkách v seriálovém jukeboxu mě až zamrazilo :) ( a btw už stahuju Leverage a Torchwood :) ) a Gatecon. Určitě jestli budu mít příští rok čas a prostor, tak znovu přijedu.
Taky bych tímto způsobem chtěl dodatečně vyjádřil uznání pořadu "Nejslabší máte padáka" a jeho moderátorce, protože to bylo to nejlepší co jsem na FF navštívil :bravo: :bravo: .
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 15.7.2009 07:21:11
k.y.r.a. Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Bydliště: Kuřim - Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahojky,

letošní festival, byl pro i mě první a proto sem byla strašně potěšena :shock: :shock: a už se strašně teším na podzimní část :yahoo: . 99% procent času sem trávila pouze na přednáškách Gateconu, na které můžu pět jenom samou chválu. Nejvíc poučné co se mi líbilo byly přednášky o výstroji a výzbroji :idea: , a zábavné Dabing - Drinking Game :rflmao: , ale jako celek naprostá spokojenost.

Příspěvek 15.7.2009 11:15:13
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
INCOMING!!!


Jediná pravá Driking Game je ta Babylonská!

OUTGOING!!!
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 15.7.2009 11:25:14
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wow, páni...oni existují lidi, kteří skutečně chodili na Gatecon. Tak to asi nebylo tak zlé, jak jsem myslela. Abych pravdu řekla, já letos byla na Gateconu na dvou přednáškách, z nichž jedna byla moje vlastní :smile:

Příspěvek 15.7.2009 11:25:54

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo to fajn, zabava byla. Doufam, ze vyjdou penizky na FFS... :P
Ja jsem na FF jela jen kvuli SW a SG linii, na nic jineho nekoukam. A pak samozrejme posezeni s par prateli. :)
Obrázek
Cpt. Jennifer J. Firali / Teal'auc

Příspěvek 15.7.2009 11:40:54
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem hrozně zvědavej co bude, jestli se skutečně zakážou ty přednášky Skrznaskrz tou a tou sérií :rflmao:
Jinak Babylonská Drinking Game byla fakt něco :) Bohužel za 40 minut se použitelně zrychtovat nedá...
Já chodil na program bez ohledu na pořádající linii, ale některý dny na FF byly fakt prázdný :|
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 15.7.2009 19:49:31
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem minimálně od posledního FFS na Gatecon vůbec nepáchla, byť jsem si v něm sem tam něco zatrhla. Trochu mě to mrzí, je to přece jen taková nostalgie... První dva tři cony jsem se (snad kromě záchoda) taky nevyskytovala nikde jinde. :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 15.7.2009 20:26:15
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
k.y.r.a. píše:
Nejvíc poučné co se mi líbilo byly přednášky o výstroji a výzbroji :idea:


Ony se ty moje přednášky někomu líbily? Jsem si říkal, že mě lidi chtěj více méně za ty moje "anti-SG" řeči spíš ukamenovat ... :lol:
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 16.7.2009 00:24:51
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vážení přátelé,

jelikož jsem se nemohl z pracovních důvodu účastnit celého FF do Chotěře jsem se přesto vypravil.
Asi v ten nejhorší den. - úterý
Do Chotěboře jsem dorazil až k večeru - pršelo a bohužel mě nic z aktuelního programu nezaujalo, tak jsem se alespoň rozkoukal, jak to na takovém festivalu chodí. Líbilo se mi to.
Mé díky patří slečně, kontrolující lístky, za ochotu, jakou mi všechno vysvětila. (má někdo kontakt na tu slečnu?)
Mé nedíky patří slečně, která prodávala suvenýry v kině. Asi toho měla ten den dost a projevilo se to na její ochotě. No nic. Příště doufám, dorazím na delší dobu a konečně se seznámím s více lidma.
Tak jsem koupil placku, plakáty a valil do Kutné hory. :) Alespoň mám nějakou památku a přispěl jsem do pokladničky. (i když překvapilo mě, jak to bylo levné)

Klenotko, já tě tam viděl :) :) :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 16.7.2009 00:43:14
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se za zpoždění reportu, ale opravdu nestíhám. Musela jsem nakonec přece jen do práce (vyležet nachlazení jsem musela v pondělí).
Teď chci začít psát (chtěla jsem večer, ale koukala jsem na Torchwood :D ), tak snad něco stihnu, aby to do víkendu bylo :wink:
Přes den se tady v tom vedru psát nedá :roll: Jsem ráda, že ta vedra přišla až teď a ne na FFku. To bychom se tam asi uvařili. I když to prudké ochlazení má asi na svědomí kriplcon. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 16.7.2009 20:14:40
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 16.7.2009 20:33:47
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 18.7.2009 18:41:11
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kucixi, ty asi nemáš co dělat, viď? :smile: Asi ti budu muset zase něco poslat. :smile: Co takhle někdy na FF přijet, abys to viděl z první ruky :wink:

Můj report jde nebývale pomalu. Jsem v půlce (asi u středy), a to hlavně kvůli tomu, že jsem celý týden byla v práci a nebyl čas. Ale opadla ta vedra, tak můžu psát přes den. :)
Každopádně tady očekávejte nával rozčilených Twilight fandů, protože jsem se v tom reportu nějak...rozčílila :smile:
Vůbec jsem zase letos nějak ostrá...budu toho muset nechat, nebo to nebude nikdo číst. :scratch:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 18.7.2009 20:27:01
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Že nemám co dělat? :lol:
Teď budu mít konečně týden dovolenou...

A to reuploadování - jsem si řekl, že když jsem po večerech na rychlém netu, tak proč to nehodit i na jiné servery, ať si každý vybere, který mu nejvíc vyhovuje..
To z jedné strany slyším, že ten server je nej a druhý vůbec, z druhé strany přesně opačne.. mno to je jedno..

Na ff jsem původně chtěl jet, ale pak se mi to nějak rozleželo v hlavě... Jednak na takové akce moc nejsem a jednak do toho přišla ta práce...
Já vím, samé výmluvy.. jsem prostě lenoch :lol:
A taky jsem si říkal, co bych tam dělal - přednášky obecně moc nemusím, o věcech které sleduju vím dost, které nesleduju mě nezajímají, alkohol tak nějak nemusím... já vím, jsem divný člověk.. :D

Příspěvek 18.7.2009 21:18:51
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neříkal jsem si něco takového před svým prvním conem? :D

Na přednášky tě nikdo chodit nenutí. Spousta z nás ti stejně řekne, že na ně chodíme čím dál tím míň, protože se prostě bavíme spolu. :wink: Pít taky nemusíš, není nad to se společensky unavit hraním deskovek do čtyř do rána. :D

Dokud to nezažiješ na vlastní kůži, prostě nevíš o čem takový con je. Vyraž aspoň na krátký víkendový, ten ti na zdraví neublíží. Pak budeš mít představu. :)

Příspěvek 18.7.2009 21:23:29
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně, zabavíš se i bez přednášek a bez chlastání. I když obojí je občas sranda. :-D Ukaž na speciálu! Ten je na odzkoušení ideální. :-)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.7.2009 21:35:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasně přijeť - a už neodjedeš :lol: (říká absolutní odpůrce alkoholu) :wink:
Obrázek

Příspěvek 16.8.2009 12:17:09
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 24.10.2009 14:25:09
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara se pořádně nakopala a výsledek uvidíte v novinkách na hlavní SGAP stránce ;-). (Aneb report a fotky :).)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony