Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Bundu Sheparda

Bundu Sheparda

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 16.11.2009 13:43:34
Shepard-35 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 109
Bydliště: ToTo FoRuM
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kde by som nasiel tuto bundu alebo co to je
http://rapidshare.com/files/307783153/sheppard.jpg.html

keby niekomu nejde stahovat cez rapid tu je cez ulozisko
http://www.ulozisko.sk/232214/sheppard.jpg


8) 8) 8)
Stargate Atlantis je Naj !!!

92% teenagerů poslouchá Hip-Hop pokud patříš mezi těch zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 17.11.2009 00:00:05
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někde na fóru se to tady myslím šilo. Ale ten co to šil, už to myslím nedělá. Takže to nejspíš neseženeš jinak než na eBayi... :roll:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 17.11.2009 00:03:04
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno, já bych raději bral tu koženou z posledních sérii, jestli o ní někdo ví. :-)

Příspěvek 17.11.2009 00:10:38
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Joo, tak to souhlasím. Bohužel ale. Na eBayi sice je, ale za A, aukcím nevěřím a za B, byla docela drahá (přepočtu cca 10k)

Jenže pokud bych si ji chtěl nechat našít tady přímo v ČR, tak výsledná cena nebude o nic lepší - pod 10k to nepůjde.

Tak si o tom většina z nás asi může nechat líbit :(

Edit

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=130329801512&Category=60361&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2


US $314.99
doprava $80.00 (ale nevím zda do ČR)

= výsledna cena něco pod 7.000,- Kč


Tak jsem se trošku seknul, ale stále si stojím za názorem že já aukcím nevěřím. Kdo ano, tak přeju hodně štěstí :)


Edit 2

Tak doprava není 80 dolaru, ale 105 což na výsledne ceně dělá těch cca 7.000Kč

Edit 3

Ale když se tak na ní dívám, je fakt že je to opravdu skvělá bunda. Ještě si tam dát logo Atlantis (SG-1) Expedice a českou vlajku a to by bylo ... whoooaaah 8)

Edit 4

Kurnik je to opravdu šílená bunda. Asi ve středu pokud budu mít po škole čas zajdu do kožešnictví, blízko mě tam jedno je, dám jim tam kompletní dokumentaci té bundy a jsem zvědav na cenu :cry:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 17.11.2009 00:18:34
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, to já si dovolit nemůžu, leda kdybych oželel baskytaru. :cry:

Příspěvek 17.11.2009 00:28:54
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bohužel je to fakt mastný. Poslal jsem do jedný firmy co šijou bundy mail s fotodokumentaci a uvidím na odpověď, pokud by jste našli taky nějaké firmy co šijou, písnětě a přepošlu jim to.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 17.11.2009 19:42:35
Shepard-35 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 109
Bydliště: ToTo FoRuM
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
a kolko by to asi stalo ???
na Ebay ???
a keby tu bol niekto taki dobry nasiel by mi to na Ebay.com
a asi kolko by to stalo.
Stargate Atlantis je Naj !!!

92% teenagerů poslouchá Hip-Hop pokud patříš mezi těch zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 17.11.2009 19:46:20
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:roll: Máš to pár příspěvku nad sebou :scratchanym:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 17.11.2009 21:02:44
Many Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Nymburk
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele,až dostanete výsledky,hoďte je sem,hlavně cenu,kolik by to stálo ušít tady v čr
Zelenka: What did you touch?
Scientist: Nothing.
Zelenka: Ježiši, já s těma hercema nemůžu dělat.

Příspěvek 17.11.2009 21:46:25
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack O´Neill píše:
Tak jsem se trošku seknul, ale stále si stojím za názorem že já aukcím nevěřím. Kdo ano, tak přeju hodně štěstí :)


Z ebaye nakupuju věci už dobrejch pět let a za tu dobu jsem měl akorát dva problémy že by něco nedorazilo tak jak mělo (v prvnim případě ta věc přišla asi po čtvrt roce, holt něco podělala pošta a v druhym přišla bunda krutě jetá a prodejce vrátil peníze zpět), takže nakupování na ebayi bych se nebál ;)

A že jsem odtamtud za ty roky bral sakra hafo věcí.... Vlastně ani nevim kdy jsem naposled něco kupoval MIMO EBAY :lol:
Obrázek

Příspěvek 17.11.2009 22:31:51
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Twombly: No, hold je pár šťastlivců kteří s aukcema nemají problém, já mezi ně nepatřím - respektive nikdy jsem nic přes aukci nekupoval, protože tomu jednoduše něvěřím - ty jsi důkaz toho že se aukcím věřit dá. Ale přesto zůstanu u toho nakupovat hezky po staru :)

Mimochodem mně odepsali z jedné firmy - dokázali by ušít přesně tenhle typ bundy, je to hovězina a chtěli by za to "pouhých" 9.000. Což ale vzhledem k tomu že jde o kvalitní kůži a k tomu ještě celková práce tu bundu ušít, není takový problém.

kozene-odevy.cz


Někdo si chce udělat ježíška? 8)
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...