Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Srazy, akce a cony Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Sraz lidí z Prahy a přilehlého okolí

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vůbec to tam neznám, tak se vámi nechám vést :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jojo dobrý nápad :) já jsem tam chtěl zajít taky, ale sám bych se k tomu asi nedokopal :D

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Můžu se přidat? Ten obchod mě zajímá, a příležitost poznat pár lidí se stejnou diagnózou by byl super bonus... Pokud nevadí, že se k vám přifaří stárnoucí obrýlený nerd, tak se v sobotu na Českomoravské objeví ve 14:00 postavička v černém...
Taky bych vám pak mohl ukázat alternativu k Andělu - znám příjemnej podnik kousek od Václaváku, kde vás omráčí lidové ceny alkoholu i nealkoholu i množství pochutin tam podávaných :D A z tý Českomoravský je to cca 15minut metrem, výstup na Můstku (btw už jsem tam natáhnul lidi ze dvou jinejch fór, takže do třetice všeho dobrého, ostatně jdeme tam s jedněma z nich zapařit v pátek večer, takže je fajn, že ten SG sraz je až ve dvě...)

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Samozřejmě (teda aspoň za mě :) ). Co se týče změny podniku, bych osobně nebyla proti, jen by mě zajímalo, jestli se tam dá najíst... Obvykle přece jen chodíme do pizzerky, takže si troufám říct, že pití neni naší prioritou. :smile:
Btw vypadá to, že můžem počítat s Monopostem, tak to možná nakonec ani nebude babinec. :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co se tyce jidla, nechte si podnik poradit ode me :)
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kousek od Můstku znám taky příjemnou restauraci, a mají tam i nekuřácké oddělení. Jen by pro nás možná neměli dost místa.

Váhala jsem, jestli si mám koupit toho "anděla" z Doctora Who, ale obávám se, že jestli ho tam budou mít, tak neodolám a koupím si ho. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahojky, možná se taky objevím. Snad mi to vyjde. :-)
*MORPHEUS*
Obrázek

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bohužel se neobjevím ... jsem v Berlíně
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Morpheus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Praha-Nusle
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:( Hmm. Tak to nevypadá moc dobře, musím zítra s kamionem do Brna a podle toho jak to se sněhem na silnicích a předpovědí počasí vypadá, jsem zvědavý kdy se dokážu vrátit :-(
*MORPHEUS*
Obrázek

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hexx: jídlo je tam samozřejmě taky, docela dobrej výběr. Ale ve finále je mi samozřejmě jedno, jestli půjdem tam nebo někam jinam.

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Muzeme se domluvit az na miste, kde zakotvime.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Radooz: Jen se přidej :).

S Fanbase je to dobrý nápad. A vás zas ráda uvidim :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V tom případě je to asi jedno, takže bych to viděla jako Monopost. Na místě se rozhodnem pro některou variantu. (Pokud by teda nebylo potřeba rezervovat stůl... ale při 7-9 lidech (možná se připojí Shial :) ) bysme se možná mohli vejít i bez rezervace, ne?)
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A jak vás tam na tom metru poznám? Možná hloupá otázka, já vim...

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Později(asi tak o hodinu a něco) by možná dorazila Valla a já. :) Byl by někdo tak hodný a napsal v které hospodě pak zakotvíte? :)
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak Hexx psala, možná se připojím..ještě uvidím, musím si to naplánovat se školou...ale jelikož jsem dlouho nebyla nikde s conařema a většinu z vás jsem dlouho neviděla a chtěla bych pokecat, tak se budu snažit připojit :)

Radooz: Hele, nás poznáš vždycky :D Skupinka lidí, čekající, pokřikující, lidi se po nich divně otáčejí, ověšeni plackama... moment, já tě nemám odradit, že ne? :D

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lazy: Jop, písneme, jen co zakotvíme.

Radooz: Neboj, poznáš nás, nemyslím, že by na Českomoravské postávalo těch skupinek zase tolik.

Hele, a sraz teda dáme na nástupišti, ať se nemusíme moc hledat?

Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
OK, to bylo dost přesný. A já bych dal sraz na nástupišti, ať je to jednodušší...

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tím nástupištěm je myšleno metro dole (jak se přímo nastupuje do metra)...?

Radooz: Řekni, co budeš mít na sobě a my uspořádáme soutěž, kdo tě uvidí jako první :D . (zatím brýle a černá :))
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano Tar-aro, já bych to tak chápala. :D
Já bych zůstala u brejlí a černý, kdyby nám řek víc, tak by to bylo zas moc snadný. Takhle aspoň bude větší sranda, když budem podezřívat každýho třetího kolemjdoucího. :lol:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se nakonec nedostavím :( Omlouvám se, ale poslední týden byl hrozný záhul a dneska bych byla akorát tak protivná...takže raději opět nepřijedu. Fakt mě to mrzí. Užijte si to i za mne!

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sraz byl úžasný, moc jsem si ho užila :). Návštěva Fanbase byl skvělý nápad a hospoda byla velmi příjemná a jídlo dobré.
Svůj nový hologram jsem již podrobila malému testíku a vyšel dobře. A dostanu ho pod stromeček, to už jsem si zařídila :).
A ty bramboráky tam mají dobrý, že jo, Monoposte... ;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

monopost Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 174
Bydliště: Besednice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co bramboraky, ale s Radoozem byla hlavne vcera dost sranda :) Sice jsme na nej museli chvili pockat, ale vyplatilo se ;) Jo a mohl si byt trochu vic cernej, abys nam to zjednodusil, ale neva.
Tým SG-37,5
Generál Radegast po službě

Obrázek

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale tak aspoň že měl ty brejle, jak řek... :) Jj, to čekání by mi stálo za to snad už jen kvůli tomu jeho výrazu, když se polil tim svařákem ve Fan Base. :lol:

Tar-ara: To máš dost dobrý, že je tvoje rodina už tak vycvičená a smířená. Máma blbě koukala už jen kvůli tomu, že jsem chtěla hrnek Back to the Future. Nechápala, proč dávat tolik peněz na pitomej hrnek, když jich máme tolik. Takže hologram by mi asi neprošel. :smile:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jojo sraz byl super :)
A s Radoozem byla sranda. :D Snad jsme ho ničím neodradili a přijede na ten PragoFFest jak říkal. :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Srazy, akce a cony