Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Hudba Nightwish - Tarja vs. Anette

Nightwish - Tarja vs. Anette

hudba a vše kolem ní

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Která z nich je lepší / více sympatická?

Tarja
6
86%
Anette
1
14%
 
Celkem hlasů : 7

Příspěvek 17.6.2011 14:42:48
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím

Jsem velkým příznivcem této metalové skupiny, ale od roku 2005 kdy se s Tarjou na vždy rozloučili, a přišla jejich nová velká "hvězda" anette. Sice je pravda že anette je o něco hezčí ale na tarjin hlas nemá... proto se zde ptám která z nich má lepší hlásek nebo je vám více sympatická? :)

Zde ukázky pokud někdo nezná...
Tarja
Anette


Já osobně volím Tarju, protože ten její hlas je prostě BOŽÍ !
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Anette zpívá moc pěkně, jen už to holt nemá ten operní punc, kterej byl pro NW typickej.

Je škoda, že už nebudou pecky jako Nemo nebo Kinslayer, ale ty nový songy za to docela stojej ... tím spíš, že se můžu těšit na další :-)

Považuju se za fandu NW, nikoliv Anett nebo Tarji (její sólová tvorba mi přijde vcelku bídná btw) - dokavaď budou dělat dobrou muziku, je mi vcelku jedno jak a v jakym složení :-)
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
krásně řečeno, ale bohužel už to nebude takový jaký jsme pamatovali, opera a metal :) typicky pro nightwish :) je jasný že anette zpívá dobře, ale už to není ono..
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mam rad obe,ale Anettu nemam rad na zivo absolutne vubec. Jejich singl Dark passion play je uplne bozi album,ale na zivo ty songy uz zase tak cool nejsou. Tarja mela taky singly vzdycky lepsi nez na koncerte,ale na koncerte byla podstatne lepsi nez Anett.

Posledni dobou ale hodne ficim na within temptation a jejich novem albu Unforgiving ktere je nadupane!;-)
" IMMORTALITY "

Lili1908 Airman
Airman

Příspěvky: 47
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já dávám přednost Tarje:
1. Hlas má dokonalý a pro NW super.
2. Podle mě je i hezčí (osobní názor).
3. V klipech vypadla vždy dokonale a dávala tomu takovou záhadnou atmosféru. Anette je taková normální, tedy pokud se nerozhodne tančit - to je potom trošku horší.
Kayky Minor

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
booble: já měl za to, že hudbu, texty atd. vždycky skládal jeden ten týpek z kapely, takže bych řekl, že nová zpěvačka nemá až tak velký vliv na to, jakej styl hudby hrají... Sirenia obměňuje zpěvačky snad na každý album a furt si to drží svůj duch...

rossi: přesně tak, přesedlal jsem z NW na WT a nemůžu si stěžovat. Ty songy jsou daleko svižnější a chytlavější (takových má NW pomálu :( ).
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hudba

cron