Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže Průzkum Povídkové sekce - DISKUZE

Průzkum Povídkové sekce - DISKUZE

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
váhal jsem, protože to není přímo v povídkové sekci, ale přeci jen je to na tomto fóru a když tak přemýšlím, tak něco z SGO je snad taky i v této sekci ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
jop Ray sem něco málo dával...:)

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo tu prvních pár nezeditovaných dílů backstory NID a Mnemonixu, Chronicles of NID se to myslím jmenovalo. Sice vymyšleno, ale nikdy nedokončeno. Pak první dva díly backstory Atlantis, The Way We Were myslím. Sice vymyšleno, ale taky nikdy nedokončeno. A pak Vlad psal undercover backstory Atlantis pod jménem Delenda Est, taky součást SGO story.

Já bych jen dodal, že svůj příspěvek do soutěže asi pošlu pár sekund před uzávěrkou. Musím si načíst kopu povídek než budu schopný něco hodnotit, a čas budu mít až právě před polovinou února.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jelikož bych z jistých důvodů nezvládl uzavřít průzkum v daném termínu, tak jsem se rozhodl průzkum prodloužit a to až do konce Února (2012).
Váhal jsem mezi požádáním jiného moderátora/admina a prodloužením. Nakonec jsem se rozhodl pro prodloužení a to rovnou až do Února.
Doufám, že této příležitosti využije co nejvíce lidí .)
Když to vyjde, tak průzkum bude definitivně uzavřen 1.3. v cca 6:30 (ráno)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:bye: Co řikáte na můj nový podpis ?

Edit:
Jo a málem bych zapoměl proč sem vlastně píšu.
Drago: Jo určitě v tom podkračuj kámo, dobrá práce. Moc se mi to líbí a budu to číst díky.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co řikáte na můj nový podpis ?
:hmmm: :stupid:

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
nezapomeňte na průzkum. 1.4 (pravděpodobně již brzy ráno) nemilosrdně uzavírám.

edit:
rigix: nic proti, ale jinak normální? Jako neber si to osobně, ale už mě lidi tady začínají štvát. Doteď jsem jen planě vyhrožoval a dělal hluk, což očividně nestačí. Takže příště se začne už jednat. Kašlu na nějaké rukavičky, ať jsi to ty nebo kdokoliv...
toto varování není jen pro rigixe, ale pro všechny!!
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak promiň že jsem se vůbec vyjádřil, příště budu radši úplně ticho a nic psát nebudu. To že žiješ ve scifi světě, ale neumíš se bavit je dost blbá kombinace.. ještě že tu mam paťase, ten mě do řitě zatim nekopnul. :cry: :cry: :cry:

:arrow: Špatné spaní způsobuje nekvalitní madrace, popřípadě přítelkyně, jestli se špatná nálada po ráno opakuje často, zkus vyměnit obojí najednou.

Jestli tě štve, že řikám na hlas co si všichni myslí, tak to řekni rovnou, ale pousta lidí si stěžuje na neupřímnost a když upřímný jsi, tak je to taky špatně, ja nevim asi jsem se narodil na špatné planetě.
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Že, žiju ve sci-fi světě a neumím se bavit? Jako promiň víš o mě kuloví a troufáš si soudit? Momentálně je mi nějakej sci-fi svět to poslední co mě zajímá, ano vím, co myslíš, ale pochop mě.
cca před rokem tu několik lidí "brečelo" ohledně soutěže, bylo jim řečeno ať si jí zorganizují sami a několik lidí nabízelo případnou podporu, NIKDO nic neudělal. Nakonec jsem se toho chytil já v podobě průzkumu, napsal jsem nějaké varování ohledně sabotáží, spamů a podobně... ano tvoje "hlasování" mi vykouzlilo i ten blbej úsměv na tváři a to tě zachránilo od toho abych si stál za tvým zabanováním, či jiným potrestáním.

Pak jsou tu uživatelé (teď mi nejvíc v žaludku leží jeden konkrétní), co naprosto ignorují pravidla jak sekce, tak fóra. S nováčky mám trpělivost a radím jim, ale když takovej nováček s prominutím s*re na tvoje rady, a výtky (například debilní úvod do povídky) a pak ti maže edity, nebo když si z tebe dělá dobrej den tím, že opět se*e na pravopis a to tak že se to nedá přečíst, nebo dokáže opakovaně za 5 MINUT napsat šest příspěvků pod sebou..

Jako myslím, že jsem měl dosud dost trpělivosti, jak s autory, kterým například toleruji u svého díla vícero příspěvků pod sebou (v rozumné míře), nebo s nováčky, či i s těmi uživateli co mi pijou krev už několik měsíců...

A navíc já nežiji jen s tímto fórem, mám své starosti, své dobré a špatné nálady a mám jen jedny nervy, taky se před každým přihlášením na fórum několikrát z hluboka nadýchnu a před odesláním příspěvku text dobře zvážím - přeci jen nechci své špatné rozpoložení přenášet na fórum...


rigix píše:
Jestli tě štve, že řikám na hlas co si všichni myslí, tak to řekni rovnou, ale pousta lidí si stěžuje na neupřímnost a když upřímný jsi, tak je to taky špatně, ja nevim asi jsem se narodil na špatné planetě.

pokud si můžu vybrat, tak preferuji upřímnost. Inteligentní humor mi taky nevadí. Dokážu si udělat i legraci sám ze sebe, ale pochop čeho je moc toho je moc...
chceš být upřímný, tak buď, chceš si dělat legraci, tak si jí dělej já ti v tom nebráním a třeba budu i rád a podpořím tě...



btw:
vše nejlepší k narozkám ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dragon píše:
btw:
vše nejlepší k narozkám ;)


Díky.... jak to víš ? Je těžká doba a většina lidí, kterym je 19+ má starosti, věř nebo ne mam jich taky moc... až nad hlavu, ale internet je poslední místo kde bych je chtěl projevit, konec konců je to koření života a pokuď nám důchody úplně nezruší a dožijem se jich, tak se tomu v 73 zasmějem :-P

18+
Toto je spoiler!!!:
http://www.youtube.com/watch?v=1gE2huN4bZU
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
původní zpráva 01.3.2012, 05:41:02


Právě jsem uzavřel průzkum, všem zúčastněním děkuji. Vyhodnocení bude co nejdříve.

edit 01.3.2012, 19:43:49:

takže děkuji všem co jména postav, autorů a povídek kopírovali, velmi jste mi tím ulehčili práci. Příště by to ovšem mohli zvládnout všichni, takto mi připravená tabulka byla k ...

jinak mám již nahrubo spočítáno (ještě kontrola, a pár věcí okolo), takže myslím, že by se vyhodnocení mohlo na fóru objevit nejpozději v pondělí.

také musím oznámit, že jsem zatím neuznal jeden hlas a to konkrétně u dialogů... jedná se o hlas uživatele: -Jack O Neill- SGO do dané kategorie nepatří.

na závěr bych ještě jednou rád poděkoval všem zúčastněním

EDIT:
Vyhodnocení by molo být již zcela kompletní, chtěl jsem ho protlačit na fórum již dnes, jenže jaksi kolabuje internet, tudíž zkusím štěstí zítra v odpoledních hodinách.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
výsledky jsou zde
viewtopic.php?f=27&t=9266
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=9266
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Soutěže

cron