Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Soutěže SG-Bard 2012 - Poviedková súťaž - výsledky

SG-Bard 2012 - Poviedková súťaž - výsledky

Zde probíhají soutěže Povídkové sekce a jejích podsekcí.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

 
1. místo Odkaz Phoenixe (St0rm)
2. místo New Earth, New Frontier (St0rm)
3. místo Stargate Vendetta (Patas25)
Obrázek

Petr777 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
 
Odkaz Phoenixe - St0rm
Příběh Vesmíru - Epocha druhá - Dragon
The Last of Ancients - Aiwendill

Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tak na poslední chvíli :D

1.místo - Odkaz Phoenixe (St0rm)
2. místo - SG:Return (jakop)
3.místo - Příběh Vesmíru (Dragon)

Omlouvám se autorům, jejichž díla jsem nestihl přečíst...

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
Takže, spočítal som hlasy, ktoré boli udelené, prekontroloval ich správnosť, yistil nedostatky a prepočítal znovu všetko a predkladám oficiálne výsledky súťaže SG Bard 2012.

Porota zastúpená mnou samým vám s radosťou ohlasuje, že oficiálnym víťazom tejto súťaže sa stáva poviedkový cyklus Odkaz Phoenixe, ktorý v celkovom súčte získal neuveriteľných 34 bodov a titul SG Barda získava autor tohto poviedkového cyklu, ktorým je St0rm. Gratulujem!

K technickým záležitostiam vyhodnotenia:

Súťaže sa zúčastnilo 22 hlasujúcich, ktorí udelili hlasy 17 poviedkovým cyklom. Z toho som neuznal niektoré hlasy a to konkrétne:

- Werostir udelil prvé miesto vo svojom hlase poviedke SG - Furlingské války od Vlada Dracula. Keďže táto poviedka nesplňala stanovené kritéria, teda žiaden z jej dielov, či kapitol nevyšiel v roku 2012, tento hlas bol zamietnutý. Ostatné dve miesta, ktoré Werostir udelil, som uznal ako platné.

- SPeeDy udelil druhé miesto vo svojom hlase poviedke Phoenix od St0rma. Táto poviedka tiež nesplňala kritéria súťaže. Ako som si všimol, téma s poviedkou síce bola aktívna aj v tomto roku, ale žiadná z kapitol nebola pridaná v roku 2012, takže ľutujem, ale nemohol som to podľa pravidiel uznať. Ostatné dve miesta som uznal ako platné.

A nakoniec prikladám ešte celkovú výsledkovú listinu:

1. Odkaz Phoenixe - St0rm - 34 bodov
2. Stargate: Enemies - Daedalos304 - 21 bodov
3. Stargate Vendetta - Patas25 - 13 bodov
4. Stargate - Retaliation - Mr. Mister - 10 bodov
5. Zápisky, dopisy a povídky - andoriel - 9 bodov
6. Příběh Vesmíru - Dragon - 8 bodov
7. SGA: Return - jakop - 8 bodov
8. Admirálovo dedičstvo - Aiwendill - 4 body
9. Destiny of Pegasus - Ice - 3 body
10. Last of Ancients - Aiwendill - 2 body
11. STARGATE: GALAXIES - Infected.bass - 2 body
12. SGA - Co by kdyby - Lili1908 - 2 body
13. Stargate: Aldeneerin - Paci Azanyrmuth - 2 body
14. New earth, new frontier - St0rm - 2. body
15. StarGate:Exodus - SPeeDy - 1 bod

neuznané hlasy:

16. SG: Furlingské války - Vlad Dracul - 3 body
17. Phoenix - St0rm - 2 body
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
tak ač jsem se St0rmem ve spojení na skypu, tak mu touto cestou chci poblahopřát k vítězství, které se snad až do 20. prosince vyvíjelo kaldně pro mě, čili to byla bitva jako hrom a že jsme se hecovali :D

nicméně jsem rád, že jste nakonec vybrali St0rma, který měl s Odkazem mnohem více práce a je mnohem propracovanější (možná i nejvíc na tomto fóru), což si vaše hlasy a následné vítězství zasloužilo...:)

ještě jednou gratuluji a sám děkuji za hlasy, které jste ve mne složily :) u SG: Intervention, nashle

andoriel Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1753
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena

 
Gratulujeme vítězům :thumright: :thumleft: :yahoo:

děkujeme za všechny hlasy pro Zápisky, dopisy a povídky :)

a také Aiwendillovi, který se odhodlal uspořádat tuto soutěž :bravo:


:sunny:

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
hmmm...

nooo, ak sa dožijem ďalšieho roka, tak usporiadám ďalší ročník SG barda... :twisted:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
 
a do něj doufejme vstoupím s těžším kalibrem :D St0rme, hodím ti rukavici :D

Daša Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 164
Pohlaví: Neuvedeno
 
Ahoj všem.
Jsem potěšená, že po počátečním trochu pomalém rozběhu se nakonec hlasování rozproudilo :) . Jsem potěšená, že tu je na Fóru tolik prima autorů, kteří píšou :write: , i těch, kdo se účastní čtení, komentářů a hlasování. A děkuju Aiwendillovi, že tuhle soutěž uspořádal a nebylo mu líto času a práce. Dokud budou lidi psát a číst povídky z ranku SG, bude tenhle skvělý příběh žít! Ať tedy žije dál i v novém roce 2013! :yeah:
Daša

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

 
Mí milí spoluobčané,

na světlo světa vyšla některá fakta, která měla zůstat utajena. Neodbytní novináři a různorodé policejní složky za pomoci nejmodernější technologie odhalily mou pravou identitu... ano, jsem Superman!
No nic, když jsme se zbavili téhle nepříjemné záležitosti... Letos jsem výhru opravdu, ale opravdu nečekal. Konkurence byla silná, souboj s Dedym do posledního dne napínavý. S Patikem šlapajícím nám na paty a konstantním popichováním v naši Inklings1) skupině to byla i sranda. Rád bych poděkoval mé inspiraci, mému korektorovi, mé hnací síle a mé největší lásce, Stormovi.
Pak také samozřejmě mé rodině, bez jejichž podpory by toto dílo nikdy nevidělo... no to je bullshit, ale nevadí :D již zmíněným Inklings ve složení Deadalos304, Jakop, Dragon, Patas25 a novému přírůstku, Ronnie124 patří samozřejmě díky největší. Každý a jeden z nich mě nějak ovlivnil, pomohl, nebo mi rozmluvil dějový vývoj. Jednoho z nich jsem i dějem ztrestal, ale to spoileruju...
Na závěr nezbývá, než říci, že důvěru ve mě vloženou, nezklamete. Děkuji, děkuji a ještě jednou, děkuji

vysvětlivky:
1) Inklings: Skupina autorů ve složení: J. R. R. Tolkien, C. S. Lewis, Owen Barfield, Charles Williams. Literární potomky prvních dvou zná snad každý.
Naposledy upravil St0rm dne 02.1.2013 11:46:59, celkově upraveno 1

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tak je na čase, abych přišel i já všem čtenářům poděkoval jak za hlasy pro mne, tak pro ostatní. Stejně jako Storm jsem byl docela dosti ovlivněn a podpořen naší skype skupinou, tak těm patří ještě jedno díky. Také bych chtěl poděkovat Jakopovi, který provádí korekci (nejen mě) a za to, že je takový šťoural a vždy nějak děj vylepší, či obohatí.

Jinak samozřejmě musím pogratulovat Stormovi, který zde vyhrál a taky Dadymu, který obsadil stříbrný post.
Ale i ostatním autorům gratuluji, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Přeci jenom díky autorům zde na fóru děj stargate neskončil, ale pokračuje.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
žiadosť o udelenie statusu SG-Barda odoslaná jednému z adminov v zmysle dohody... čaká sa na jeho aktivitu... :)
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Mr. Mister Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 264
Pohlaví: Neuvedeno
 
Zdravím,

i já se přidávám ke gratulantům a blahopřeji St0rmovi. :bravo: (co jiného jsme mohli čekat, že? :D )
Dále děkuji všem, kteří pro mě hlasovali. Hřeje mě to u srdce, když vidím, že jsem v téhle konkurenci umístil na krásném čtvrtém místě. :)
Samozřejmě dík patří i Aiwendillovi, který si vzal celou soutěž na starost. :)

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
 
A ja ďakujem všetkým zúčastneným za to, že boli ochotný a vyjadrili svoje sympatie k tej svojej poviedke. :bravo: :bravo: :bravo:
Tiež aj každému jednému autorovi, ktorý je ochotný obetovať SVOJ voľný čas a píše také dobré poviedky. :kapela: :bravo: :yes:
Naozaj ďakujem. :thumbsup: :sunny: :flower:

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
 
dovoľte mi, aby som pridal svoju gratuláciu St0rmovi ako novému Bardovi. Uvidíme, či to na budúci rok obháji... :twisted:

Ako organizátor tejto súťaže som nemal veľa roboty. Išlo hlavne o to získať povolenie od vyšších autorít tohto fóra, premyslieť pravidlá (do akej jednoduchosti to môže zájsť, si môžete overiť na pravidlách, ktoré som vymyslel), vyhlásiť súťaž a potom už len čakať. Výsledky som sčítaval ručne a vošli sa na jednu A4 :pst: , po prekontrolovaní a zistení nezrovnalostí s neplatnými hlasmi som to overil v aktuálnej verzii fóra a potom prepočítal výsledky. Tie vľmi neboli ovplyvnené, pretože Odkaz Phoenixe to valcoval s drvivým náskokom pred svojími súpermi...

Ako autora ma teší, že ste hlasovali aj za moje poviedky a sľubujem, že sa zlepším, aby som to mohol na budúci rok vyhrať ja...

Ops, povedal som na budúci rok? Tak teraz to už viete definitívne... Som rozhodnutý organizovať SG-Barda aj v decembri roku 2013, aby noximo a St0rm neboli jedinými nositeľmi tohto špeciálneho ranku na fóre SGA-Projectu... :bye:

Týmto teda uzatváram súťaž SG-Bard 2012...
:bye: :bye: :bye:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

jakop Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1764
Bydliště: Osík u Litomyšle
Pohlaví: Muž
 
I já bych rád poděkoval za hlasy pro mou povídku.

Také gratuluji autorům na prvních 3 místech. Člověka potěší, když do 10. místa jsou povídky, na kterých pomáhal (1. ; 2. ; 3. ; 6)


Patas25: Já ti dám "šťoural". Tebe tak neštvu, ale St0rma štvu, protože jsem se často trefil do děje ještě něž ho sám napsal. To samé občas u tebe či Daedalose :-)

Pokud jde o to "šťourání", tak většinou je to ku prospěchu. I když konkrétně u tebe by se našlo pár věcí, které si neměl rád (viz. hangáry na Sanctuary), ale jinak myslím, že moje připomínky a komentáře jsou užitečné.
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik

Paci Azanyrmuth Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 340
Bydliště: Aldeneerin
Pohlaví: Muž

 
Tak i já děkuju za hlasy, které dostal Aldeneerin. Potěšily. Teď už to snad bude s časem lepší a po vyřešení několika věcí se do toho znovu pustim.

Když tak koukám na výsledky, tolik povídek a tak málo času. To jsou tisíce stran textů. Chtělo by to mít ještě jeden klon, který by jen četl povídky. :D Dobře, že to tu i po ukončení Stargate stále žije.
Starší tvorba: Fantasy román "Dobrodruzi z Antaru" k počtení zde: http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=2&id=1404

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Předchozí

Zpět na Soutěže

cron