Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2

StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
deadalos: nezapomněl jsi na něco včera? :D


Tak v kolik chcete new díl??
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.9.2013 08:56:11, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nezapoměl za A jsem se bál že bys pak mohla odmítnout jsem díl dát a pak jsem byl moc unavenej a šel jsem spát v 23:30.Jo a ten díl přece hnéééééééééééééééééééééd.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny,
na vaše zbožné přání :D dneska ve středu vydávám poslední část desátého dílu. Přeji krásné čtení a zanechte pod tímto dílem svůj komentář. :D

Epizoda 10 : Střetnutí, part 3

Prostor, Země, Athena – o pět a půl hodiny později
Apollo před několika minutami přistál na základně v Nevadě a Athena nadále setrvávala na orbitě, kde čekají na návrat Odyssey, která se jim ozvala před necelou hodinou, když se Athena chystala přistát.
Plukovník Svitsová má spoustu práce s utajením Netana na Atheně. Proto chodí z jedné části lodi a druhou. Nebavilo jí to, ale nic jiného jí nezbývalo, jestli to chtěla udržet v tajnosti. Právě šla znova za Netanem, který nechtěl vůbec nic jíst. Nedivila se tomu, ale potřebovala něco z něj dostat, takže se rozhodla, že na to půjde tvrdě. Stráže stojící před místností jí otevřely dveře, které pak po jejím vstoupení do místnosti zavřely.
„Vidím, že je tác stále nedotčený. Netane, vy mě začínáte udivovat. Hladovkou nic nevyřešíte. Víte to sám.“
„Už jste skončila?“
„Ne“, odpověděla a sedla před jeho klec na židli.
„Už jsem vám řekl, že vám nic neřeknu.“
„To už jsem slyšela od tolika lidí, že takovou odpověď ignoruji. Jinak řečeno, budu tady tak dlouho, než něco z vás dostanu. Jinak za pár minut je tu Odyssea a myslím, že Marks už se na vás těší.“
„Výhružky na mě neplatí“, řekl Netan natolik znechuceně, že se Svitsová na pár vteřin k němu otočila zády.
„No jak chcete, ale pak nevolejte o pomoc, až se tu objeví. Řeknu vám jen to, že jakmile se tady objeví, nebudu mu bránit v ničem, co by chtěl s vámi udělat“, po těchto slovech vstala ze židle a odešla z místnosti.

Prostor, Země, Odyssey – o několik minut později
Odyssea vystoupila z hyperprostoru a Carterová se dozvěděla o tom, co se chystá Marks udělat.
„Kevine, nedělej to“, řekla Sam, která jde hned za ním na můstek.
„Musím a ty to dobře víš“, řekl Kevin a stoupnul k oknu, kde viděl Athenu. Jakmile se zastavil na místě, Athena ho přenesla k sobě na palubu.
„Sakra“, řekla Sam a pak se obrátila na Marksovou a řekla: „Přeneste mě za ním.“ Marksová rovnou zavrtěla hlavou, protože se na Athenu nikdo nedostane. Athena byla komplet uzavřena a zároveň měla aktivní štíty, aby se nikdo k nim nemohl transportovat, jak chtěla Sam.

Prostor, Země, Athena
Svitsová čekala na Markse na můstku, kde se také objevil. Nejdříve na něj nechápavě pohlédla a on naléhavě chtěl vědět jenom jednu věc.
„Kde je?“ zeptal se Kevin.
„Než ti to řeknu, tak mi řekni, co se ti stalo?“ zeptala se Helen.
„Divím se, že o tom ještě nevíš. Před odletem jsem se porval s Mitchellem. Takže, teď už to víš, tak mi řekni, kde je!?“
„Pojď za mnou“, odpověděla Helen a Kevin s ní odešel z můstku.
„Než tam dojdeme, chci se tě zeptat, co s ním zamýšlíš?“ zeptala se Helen, když procházeli chodbou. Kevin na ni jen pohlédnul, protože to ještě nevěděl.
„Nevím. Nejspíše mu udělám to, co udělal Anateo Emersonovi.“
„Měl bys také vědět, že o něm nikdo neví krom posádky. Ráda bych, aby to tak i zůstalo, jestli ho hodláš zabít.“
„Nejdříve z něj dostanu něco o Druhé alianci, jestli o ní ví. Pak si s ním pohraju, dokud nezazpívá.“
„Druhá aliance?“
„Jo. Potkali jsme nové kamarády, kteří mají lepší zbraně a štíty než my. Chci se dozvědět o nich co nejvíce, než z jejich databáze, kterou jsme při bitvě stáhli.“
„Páni. Dobrá práce. Tak teď nejen Luciánská aliance a Oriové, ale dokonce i nějaká Druhá aliance.“
„Jo“, řekl na to Kevin a oba se zastavili před dveřmi od zadržovací místnosti. Helen pokynula oběma mužům, aby jeden z nich otevřel dveře.
Jakmile se dveře otevřely, Netan vstal z pryčny a přišel blíže k mřížím. Helen nechala Kevina samotného s Netanem a odešla z místnosti a šla čekat na chodbu. Marks se opřel o zeď a čekal na Netanovu reakci, která stále nepřicházela. Netan tam stál a nemluvil.
„Netane, Netane. Jestli do pěti vteřin nezazpíváte, tak počítejte s tím, že s tím prostorem, který máte hned za zády, budete seznámen. Je tam dost zima. Myslím, že vám ohřívač ani nepomůže.“
„To je všechno?“ zeptal se Netan. Marks se zasmál a pak z bot vytáhnul zbraň, kterou na něj namířil.
„Ne, teprve začínáme. Teď mi povíš něco o Druhé alianci nebo se prvně seznámíš s touhle zbraní. Neboj, nezabiju tě hned, jen tě to bude bolet“, řekl Marks a s namířenou zbraní na Netana sedl na židli.
„Tak povídej. Co ti říká Druhá aliance?“
„A co za to?“
„Možná ti ušetřím život. I když o tom pochybuji. Tak povídej.“
„Kerro, nejvyšší velitel Druhé aliance. Po celé galaxii se vedou zvěsti, že vlastní cizí technologii, kterou zatím nemohou ovládat. Ale částečně se jim podařilo získat zbraně a zlepšit účinnost štítů.“ Kevin jen zíral, protože se Netan rozpovídal hodně rychle, když na něj mířil zbraní.
„Co je to za technologii? Komu patří?“
„To ví jen nejvyšší z jejich vedení. Takové informace nikomu nesdělují. Ale podle toho, jakou mají palební sílu, to vypadá, že to bude technologie z jedné nejmocnějších ras v této galaxii“, odpověděl Netan.
„Tímto ses vyhnul vesmíru. Ještě se musíš vyhnout zbrani a myslím, že to přežiješ.“
„Co ještě chcete?“ Kevin se podezřele usmál a sklonil zbraň.
„Kde se ta základna nachází?“
„K9M-453-8“, odpověděl Netan.
„Takovou oblast neznám.“
„K9M-453 jsou souřadnice. Osm znamená jejich polohu v sektoru, který se u nich dělí na patnáct různých oblastí.“
„Teď ses ušetřil zbraně. Tím sis stále stejně neodčinil Emersonovu smrt. Nechám tě zavřít do nejhlídanější oblasti na této planetě. Tam si pobudeš na hodně dlouho“, řekl Marks a po těchto slovech opustil místnost.
Na chodbě čekala Helen, která se na něj udiveně dívá, když zahlédla stále žijícího Netana.
„Děje se něco?“ zeptal se Kevin.
„Jo. Co se děje s tebou? Divím se, že Netan ještě žije.“
„Řekl mi to, co jsem chtěl vědět. Takže ho můžete strčit do cely v Oblasti 51“, řekl Kevin, když šli ke kruhům.
„Takového tě ještě neznám. Vždycky jsi byl mužem, který se nevzdává a nebere slova zpět. Ta rvačka s Mitchellem tě nějak změnila.“
„Tou rvačkou to není. A taky včera měla Jane narozeniny, takže jsem se trochu zklidnil.“
„Ó, tak to půjdu s tebou. Ale nejdříve zruším ten bezpečnostní poplach.“

Prostor, Země, Odyssey, můstek
Podplukovník Carterová s poručíkem Marksovou stojí ve přední části můstku a čekají jen na okamžik, kdy přijde Marks se zprávou, že zabil Netana. Obě byly překvapeny, když s úsměvem přišel s Helen na můstek. Helen přišla k Jane a řekla: „Vše nejlepší k narozeninám.“
„Děkuji, madam“, odpověděla překvapená Jane.
„Nechceš nám něco říci?“ zeptala se Sam.
„A co? Netan je držen v Oblasti 51 a teď půjdu za generálem Landrym, kterému se budu zodpovídat za vzniklou situaci. Stačí?“
„Jo“, odpověděla Sam.
„Takže, když budeš tak hodná, přistaň s Odysseou na základnu“, řekl Kevin a sednul do velícího křesla. Jane usedla za konzolu a s lodí letěla k základně.

Země, SGC, zasedací místnost – o několik minut později
Generál Landry seděl před Carterovou, Marksem a Svitsovou, kteří mu měli co vysvětlovat.
„Takže, kdo první začne?“ zeptal se Landry.
„Můžete si vybrat, pane“, odpověděl Marks.
„Tak začněte vy“, rozhodnul Landry.
„Jak teda chcete. Při letu na K3P-983 se nám ozvalo stanoviště Gamma, jejíž dálkové senzory zaznamenaly přílet lodí. Bohužel, s těmito loděmi jsme se ještě neseznámili, až do včerejška. Při setkání nám hned dali najevo, že chtějí s námi bojovat. No, a tak jsme se pustili do bitvy proti dvěma lodím, které měly lepší štíty a zbraně. Druhá aliance, tak si říkají, prý našla technologii, nejspíše, ze čtyř nejmocnějších ras v této galaxii.“
„Čtyři?“ Landry pohlédnul na Markse a pak na Carterovou.
„Ano. Antikové jsou nejmocnějšími bytostmi, jak víme, v této galaxii. Před několika milióny lety opustili tuto galaxii i s Atlantidou. Atlantská databáze není zcela ani z poloviny prostudovaná. Myslím, že právě v jejich databázi bychom našli o všech čtyřech rasách více, než víme“, vysvětlil Marks.
„A vy si myslíte, že mají zrovna Antickou technologii?“ zeptal se Landry.
„Není o tom pochybení. Lepší štíty, lepší zbraně. Kdo jiný by to mohl být?“
„Noxové ani Asgardi to být nemohou, ale ta zbylá rasa ano“, řekla Carterová.
„Co o ní vlastně víme?“ zeptal se Landry.
„Furlingové. Krom toho, že je to rasa, která patří k Alianci čtyř velkých ras, tak nic. V této galaxii se ještě nikdo o nich nezmínil“, odpověděla Carterová.
„Takže to je buď jejich technologie, nebo technologie zanechaná Antiky“, řekl Marks a pohlédl na Carterovou, která souhlasně kývla hlavou.
„Doporučuji vám oběma si připravit řeč pro prezidenta. Tohle mu budete hodně dlouho vysvětlovat“, řekl Landry.
„Ano, pane“, řekli oba zároveň.
„A co náš host? Divil jsem se, že jste ho nechal naživu, když jste měl příležitost ho zabít.“
„Proč bych měl hned někoho zabít? To si všichni myslíte, že jsem posedlý Luciánskou aliancí?“
„Nic takového jsme neřekli“, řekla Svitsová.
„Plukovník má pravdu“, chytla se toho hned Carterová. Marks zavrtěl hlavou a pomalu se vydal ke schodům.

Země SGC, chodba
Podplukovník Mitchell procházel chodbou kolem zasedací místnosti, kde z dálky zahlédl Markse, který, když si ho všimnul, „nahodil“ zpátečku.
„Marksi, počkejte.“ Marks zdlouhavě povzdychnul a zastavil se.
„No, tak povídejte. Před včerejškem vám to nestačilo a tak si to chcete se mnou znova rozdat?“ zeptal se rovnou Marks.
„Ne, to jsem nechtěl říct“, odpověděl Mitchell.
„A co teda chcete?“
„Chci se vám omluvit“, odpověděl Mitchell a Marks na něj jen „zíral“.
„Vím, že jsem po vás vyjel neprávem. Bylo to jen kvůli tomu, že žárlím na vás, že se Sam žijete.“
„Jo, neprávem. Já stejně s tímto vztahem nezačal. Byla to Sam, která mi v nemocnici pošeptala do ucha, že mě miluje. Vlastně, Sam je první žena, která patří do mého života. Nikdy s nikým jsem nic neměl, tak to bylo až do nedávna. Ale mě byste se neměl pořádně omlouvat, měl byste jít za Sam. Ta si to zaslouží více“, řekl Marks a po těchto slovech pokračoval v předchozí cestě.

End


Desátému dílu je konec a pauza začíná :cry:

Jakmile dopíši 12.díl, slibuji, že vám sem hodím první část 11.dílu, který se dělí na 5 partů :D


Jako obvykle pár otáziček, na které bych chtěla znát vaše odpovědi či názory :)
1. Netan je teď držen v cele Oblasti 51, dostane se odtamtud ven?
2. V této části byla zmiňována základna, kterou vlastní Druhá aliance. Kdo byl jejich předchůdce? Nebo Netan lhal a Druhá aliance je její vlastníkem od počátku?
3. Bylo vydáno 10 dílu, který se vám líbil nejvíce? (Díl + scéna)
4. Jak byste ohodnotili tento díl?
5. Která postava se vám tam nejvíce zamlouvá, a kterou byste tam rádi viděli?

Takže pápá :bye: :bye: A jakmile dopíši 12.díl, tak se vám ozvu :)
Naposledy upravil kasparova655365 dne 22.8.2013 09:00:18, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1. tam odtamtud se nedá utýct je to jako neprniknutelné vězení uprostřed pevnosti.
2. tipnul bych že základna byla původně furlingů.
3. všechny jsou dobré a nepamatuji jsi je naspamět.
4.velmi dobrý
5.nevim :)
To jsi nemohla udělat 1. a 2. part delší aby jsem nemusel číst tento dost kráťounký partík ?

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
deadalos píše:
To jsi nemohla udělat 1. a 2. part delší aby jsem nemusel číst tento dost kráťounký partík ?


Ano, to jsem mohla. Ale to jsem si uvědomila až teď, a pak by byla pauza o týden delší :) Tímto jsem dostala malinký náběh... :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No mě pauza štve ať bude dlouhá jak chce takže tento part teda uznávam.

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1.Řekl bych, že odtamtud dostane, asi nějaký špion uvnitř.
2.Furlingům
3. Rvačka s Mitchelem
4. sklamaný, že ho nezabil
5. Mitchel a Barta :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
deadalos píše:
No mě pauza štve ať bude dlouhá jak chce takže tento part teda uznávam.

Neboj, v jeden okamžik udělám něco nečekaného... Bude se ti to líbit... :D A myslím, že i ostatním :twisted:

coldvel píše:
4. sklamaný, že ho nezabil
5. Mitchel a Barta :D

Zklamaný, že ho nezabil?? :D Brzy tam začne téci krev!!! :twisted:
Mitchell s rozbitou hubou vypadá nejlépe :rflmao: a Barta se tam bude objevovat hodně-krát. Je to přece jenom první důstojník na Atheně :D


PS: Jinak vám dvěma děkuji za hodnocení, moc jste mě potěšili :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
1.nedostane
2.buď Furlingové nebo Antikové
3.rvačka Markse a Mitchlla :palka:
4.vynikající :bravo:
5.všechny :yeah:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Taky moc děkuji, posedlíku :D


PS: Všichni máte dobré odhady, ale správné odpovědi se dozvíte postupně v dílech.
Jakmile dopíši 12.díl, bude pro mě lehké napsat další čtyři.
Takže někdy očekávejte překvapení. Nečekaně vydám díl... Který den?? To nevím :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny :D

PDF odkaz na celý StarGate Ships (Díly 1 - 10), bude přidán i v obsahu
http://uloz.to/xDc7AA2b/stargate-ships-epizoda-1-10-pdf

Ti, kteří neví o poslední části, která vyšla ve středu, je skoro nahoře. A budu ráda za každý komentář :D
Jinak o vydáním dalšího dílu vás budu informovat v průběhu týdne :D


Přeji krásný zbytek prázdnin :bye:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Oki. Tak dám tu niečo. :wink:
:arrow:
„Páni. Dobrá práce. Tak teď nejen Luciánská alianci a Oriové, ale dokonce i nějaká Druhá aliance.“

Táto časť (aj keď krátka) bola vcelku slušná :P . :lol:
:hmmm: Len či Netan hovoril pravdu, alebo ich posiela do pasce. :scratchanym:
Takže:
:write: :arrow: :thumbsup:
:bye:

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já bych už chtěl další díl snad už bude v neděli a jestli ne tak budu brečet :D :D :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Puk: Děkuji :D

Neboj, brzy se dočkáte, všichni... Plánuji velké překvapení, které nesmím prozradit, jinak by to nebylo překvapení :) A jestli to všechno do určité doby stihnu :oops: :lol:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny,
vím jaká je otravná pauza, a jelikož je dneska neděle, 1.9.2013 => nový měsíc, začátek školního roku, atd... Tak jsem se rozhodla, že i přesto, že další díl ještě není dopsán, vydám první part z Archy Pravy. Mohu vás ujistit, že tento jediný part je tak trošku stejný s filmem, ale ve zbylých čtyřech tomu tak nebude. To také znamená, že na další part si budete muset počkat na neděli, jelikož už vím rozvrh a ve středu nám dali nejvíce hodin, takže bych nestíhala... Kvůli tomu jsem se taky rozhodla ukončit pauzu... :)

Takže přeji krásné čtení a zanechte, prosím, nějaký ten komentář pod tímto dílem. :D Doufám, že jsem vám některým z vás udělala radost :D


Epizoda 11 : Archa Pravdy, part 1

Před několika měsíci zřídili pozemšťané na Abydosu základnu, kde stavějí lodě typu Daedalus. Hammond zcela ještě není hotový a Sam se chtěla podívat na svoji novou loď a tak s Odysseou vyráží na Abydos. Zrovna ve skladišti stavějí šest lodí. Onestar bude druhá loď, která bude patřit pod Českou republiku. Velitelem bude plukovník Jan Svits, manžel plukovníka Helen Svitsové. Sun Tzu bude první lodí, která bude patřit Číně. Columbia a Princeton jsou teprve na začátku výroby. Enterprise bude dostavěn přibližně pět měsíců po vypuštění Hammonda. Název lodi vymyslel generál Jack O’Neill, který dobrovolně přijal velení té lodi.

Mléčná dráha
Abydos, poušť, hangár

Podplukovník Carterová s věrným doprovodem podplukovníkem Marksem šli pouští k malé budově, která byla postavena přímo nad hangárem, kde se právě stavěl Hammond. Nastoupili do výtahu a sjeli až dolů. Jakmile se otevřely dveře, Sam s Kevinem šli k zábradlí a zadívali se na nového krasavce, Hammonda.
„Páni. Krásný pohled“, řekla Sam při pohledu na Hammonda, na kterém před pár hodinami přidělali na křídlo jeho označení: „BC-304, Generál George Hammond“.
„Pojďme“, řekl Kevin a oba šli k přestupové komoře.

Země, SGC, zasedací místnost
SG-1 sedí před generálem Landrym, který hlavně poslouchá doktora Jacksona, který už dlouho bádá po Arše Pravdy, kterou postavili Antikové.
„Máte nějaký nápad?“ zeptal se Landry.
„Vlastně ano“, odpověděl Jackson.
„Dakara“, řekl Teal’c.
„Přesně. Kdysi dávno tam žili Antikové, co kdyby Archa byla zrovna tam.“
„Je to na vás, doktore“, řekl Landry.
„Děkuji, pane“, řekl radostně Jackson.
„Za půl hodiny vyrážíte“, rozhodl Landry a odešel od stolu. Mrzutý Mitchell seděl s podloženou hlavou o ruku a myšlenkami byl úplně jinde. Vala s Teal’cem odešli a Jackson přišel k Mitchellovi.
„Pořád na to myslíš?“ zeptal se Daniel a Cam sebou škubnul a vyšlo z něj: „Cože?“
„Jo. Od té doby, co nás opustila, se cítím provinile. Vím, že za vše mohu já, ale…“
„Toho pocitu se nezbavíš. Muži jsou jiní než ženy. A tím, že Sam odešla z SG-1, nic nezměníš“, řekl Daniel a Cam souhlasně kývnul hlavou.

Abydos, poušť, hangár, Hammond – o týden později
Podplukovníci Carterová a Marks celý týden pracovali na Hammondovi, aby co nejrychleji byl postaven do aktivní služby. Před chvílí pomocí Odyssey vytvořili repliku Asgardského jádra, který je plně funkční. Pomocí něho mohou Hammonda dokončit dříve, než bylo určeno. Dokončit Hammonda budou muset inženýři, protože si Odysseu zavolali zpátky na Zemi.
„Jak dlouho myslíš, že bude trvat dokončení?“ zeptala se Sam při chůzi k výtahu.
„S jádrem jsme to zkrátili na polovinu, takže tak za čtyři měsíce. Možná, že i dřív. Ale to nejdříve musí dodělat trup, jinak by při vstupu do atmosféry ztratil veškerý vzduch“, odpověděl Kevin a nastoupili do výtahu.
„Aby už byl co nejrychleji v provozu. Kromě toho teď porušujeme všechna daná pravidla, co se týče o vztazích na lodích“, řekla Sam s úsměvem.
„O tom mi povídej“, řekl na to Kevin a oba se zasmáli.

Dakara, ruiny
Doktor Jackson spolu s Teal’cem a Valou se nacházeli ve zničené části Dakary, kde Oriové zničili Antickou zbraň. Byla tam úplná „spoušť“, ale ta nezabránila doktoru Jacksonovi v pátrání po Arše Pravdy. Za pouhý týden už měli vykopaných tolik jam, že by jim nestačili na spočítání ani prsty. Jenže žádná stopa po Arše. Valu už to nebavilo a tak ležela na zříceném sloupu, kde si prohlížela špinavé prsty.
„Pomůžeš mi?“ zeptal se Daniel, když nalezl nějakou truhlu. Teal‘c, který stál pár metrů od něj, šel za ním, aby mu pomohl vytáhnout truhlu z jámy. Truhlu položili na zem pár metrů od Valy, která se zeptala: „Opravdu myslíš, že je to ono?“ Daniel vytáhnul štětec a začal čistit povrch truhly, na které byly nápisy cizího původu.
„No, je tam něco napsáno starobylým písmem Antiků. Tyto symboly patří k nejstaršímu dialektu, o kterém vím. Píše se tu: Bezpečně ukryté je něco věkem“, řekl Daniel.
„A co je to něco, Danieli?“ zeptala se Vala a po dlouhém „flákání“ vstala a protáhla se.
„No, pokud bych to s jistotou věděl, vůbec byl neřekl něco…“ Daniel se najednou zarazil a obrátil se na Teal’ca, kterého se zeptal: „Proč jí vlastně odpovídám?“
„Přestaň mluvit a otevři to“, řekla Vala.
„Nemohu to jen tak otevřít“, řekl Daniel.
„Proč ne?“
„Pokud je to to, co si myslím, že to je, tak je to mocná věc Antické technologie schopná přimět každého, kdo do ní pohlédne, věřit, že Oriové nejsou bohové“, vysvětlil zdlouhavě Daniel.
„Oriové nejsou bohové!“
„Tedy, pokud víme.“
„My tomu už věříme. Nic děsivého se stát nemůže, takže to otevři.“
„Říkal jsem „pokud víme“, zda-li se nepletu. Mohlo by to nás přinutit věřit i dalším věcem“, řekl Daniel.
„Těm už, možná, že také věříme.“
„O to tu vůbec nejde, Valo. Je ještě jeden důvod, proč to nemůžeme otevřít.“
„Koukni se na moje ruce“, řekla Vala, který už „vypěnila“. Ukázala Danielovi ruce a pokračovala: „Jsou drsné a krvácejí. Všechny nehty zlámané. Jsme tu v pařáku už celý týden. A taky jsem se nesprchovala.“
„To nikdo z nás“, řekl Daniel.
„Taky to jde pěkně cítit. Ale podle tebe je tato stará truhla naší záchranou před útlakem Oriů. Možná nejlepší a možná jediná stávající možnost, kterou máme“, řekla Vala. Ukázala rukou na Teal’ca a zeptala se ho: „Kolik jam, že jsme tu už vykopali? Zastaň se mě, svalovče.“
„Mnoho“, odpověděl Teal’c.
„Za všechny ty roky, co tu Jaffové byli, věděli, že Dakara byla prvním domovem Antiků v této galaxii. Chceš mi říct, že nikdy nehledali Antické artefakty?“ zeptala se Vala.
„Bylo nalezeno několik artefaktů, které se odhalily a zapsaly při přestavbě města. Ale při nepřestávající změně vedení bylo málo času či vůle…“
„Jistě, bla, bla, bla!“ přerušila ho Vala a přiblížila se k Danielovi.
„Ale teď jsme tu. Konečně jsme ji našli. Neporazitelnou zbraň proti Oriům. Tak bys mi mohl, prosím, vysvětlit, proč nemůžeme potvrdit naše požehnané štěstí tím, že ji jednoduše otevřeme?!“
„Je zatavená“, odpověděl Daniel a Vala zůstala zaraženě stát.
„Doslova se nedá otevřít“, dopověděl a několikrát po sobě poplácal povrch truhly.
„Proč jsi to neřekl hned?“
„Snažil jsem se, ale ty jsi pořád žvanila“, odpověděl Daniel. Vala se tentokrát naštvala a do ruky vzala krumpáč, se kterým se vydala k truhle.
„Počkej! Ne, ne, ne, ne! To nemůžeš!“ Daniel ji těsně před truhlou zastavil a stoupnul si před ni.
„Říkal jsem ti, že je to technologie. Mohla bys ji poškodit“, řekl Daniel.
„Bylo to tu pohřbeno milióny let, Danieli…“
„Ticho!“ řekl Teal’c, když náhle něco zaslechl.
„Co je?“ zeptali se oba zároveň. Najednou se nad nimi začaly vznášet Orijské stíhače, které vypouštěly střely.
„Hej, lidi. Máme tu návštěvu. Jsme pod palbou“, ozval se z vysílačky Mitchell.
Podplukovník Mitchell s majorem Hetty Johnsovou, která je dočasná posila SG-1, byli pod palbou nepřátelských jednotek, které se k nim pomalu dostávaly.
„Nevzpomínám si, že bych posílal pozvánku na tento mejdan“, řekl Mitchell při střelbě na nepřítele, který se k nim blížil ze všech stran.
„Musíme ustoupit!“ zařvala Johnsová a dala se na ústup. Mitchell ji mezitím kryl palbou. Když byla v bezpečí, začala s krycí palbou ona a Mitchell se dal na ústup za ní. Jakmile byl u ní, šli za ostatníma, kteří se skryli za kusy zbořených zdí.
„Co to děláte? Tamtudy se musíme vrátit!“ řekla Vala při pohledu na Johnsovou a Mitchella.
„My víme“, odpověděl Mitchell.
„Je jich tam moc“, řekla Johnsová.
„Je to jediná cesta odsud“, řekla Vala.
„My víme“, řekl znova Mitchell, ale tentokrát při nabíjení zbraně.
„No a co teď?“ zazněla dobrá otázka z podání Valy na Daniela, který usoudil, že je ten správný čas na otevření Archy.
Střelba ustála a velitel přišel k jednomu z vojáků, který řekl: „Veliteli, jsou v pasti.“ Velitel sundal z hlavy přilbu, která mu kryla tvář, a hlasitě řekl: „Valo, tady Tomin!“
Všichni se najednou podívali na Valu, která dále poslouchala Tomina.
„Odložte vaše zbraně a vzdejte se! Slíbím vám, že vaše životy budou ušetřeny.“ Mitchell pohlédl na Valu a pak hlasitě řekl: „To je zvláštní. Právě jsem chtěl říct to samé!“
„Valo, musíš mi věřit“, řekl nazpátek Tomin. Pak svolal na zbytek: „Vaši pozici jsme zaměřili z vesmíru. Ihned se vzdejte, jinak budete zničeni.“
„Myslím, že mu musíme věřit“, řekla Vala. Mitchell automaticky pohlédl na Jacksona, který se kryl za truhlou.
„Jacksone?“ Daniel sklonil zbraň a nějak se pokoušel otevřít truhlu. Jenže, nějak se mu nedařilo.
„A co kdybychom to nechali otevřít je? To by nebylo tak špatné, že?“ napadlo Valu. Mitchell pohlédl na Jacksona, který s tímto nápadem souhlasí.
„Tak fajn. Pozvi je dál“, řekl Mitchell a všichni pomalu začali sklánět zbraně.
„Tak pojďte dovnitř!“ zařvala Vala a vydala se k ostatním. Při chůzi si prohlížela vlasy a prsty.
„Vypadám příšerně.“ Kolem nich se začali objevovat vojáci, kteří na ně mířili holemi. Hned za nimi přišel Tomin.
„Ahoj. Jak se máš? Co nového?“ zeptala se Vala, která se dívala Tominovi do očí.
„Co tu děláte?“ zeptal se na oplátku Tomin.
„Fíha. My vážně myslíme na to samá. Právě jsi mi to vzal z jazyka“, řekl Mitchell.
„Jak jsi věděl, že jsme tu?“ zeptala se Vala.
„Moc Oriů se nedá zpochybňovat“, řekl přicházející převor s holí v rukou.
„A je to tu“, řekl Mitchell, který pohlédl na Johnsovou. Johnsovou jen tak něco nedokáže rozhodit, protože v přímých bitvách byla vícekrát než Mitchell. Proto jim ji doporučili.
„Povězte mi, co jste to našli za artefakt?“ zeptal se převor.
„Počkejte. Vy to nevíte?“ zeptal se Jackson.
„To je vaše logika“, odpověděl převor.
„Počkejte, není třeba si to stěžovat. Chcete vědět, co to je? Tak já vám to povím. V této Arše leží tajemství zničení armády Oriů. Myslím, že to poslední, co byste měli udělat, je otevřít ji“, řekl Daniel.
„Myslíte, že se toho bojíme?“ zeptal se převor.
„Já jen říkám, že byste to neměl otvírat“, řekl Jackson. Převor pohlédl na své vojáky a řekl: „Otevřete to!“
„Vy jste neposlouchal, co jsem právě řekl?“ zeptal se Jackson, když dva muži na převorův rozkaz šli otevřít truhlu.
„Otevřete to!“ zopakoval převor. SG-1 si v duchu říkala, že dosáhli úspěchu, když dělají právě to, co chtějí.
„Je zatavená“, oznámil jeden z mužů, když se ji snažili otevřít. Pak oba od ní poodstoupili a Tomin na ni vystřelil holí.
„Počkat, ne!“ zařval Jackson, ale už bylo pozdě. Poklop truhly se rozletěl na kousky do stran. Všichni otevřeli ústa a čekali, co se bude dít dál. Tomin se opatrně blížil k truhle, ze které trochu kouřilo. Jakmile stál u ní, nahlédl do ní. Z truhly pak vytáhnul kus pergamenu, který se mu v rukách roztrousil. Zvědavá Vala nekoukávala Mitchellovi přes rameno a Daniel si nějak v hlavě přehrával celý incident.
„Tak dobrá. Tohle jsem nečekal“, přiznal se Daniel.
„Nerozvážní jsou ti, co nenásledují pravou cestu“, řekl převor.
„Chce si někdo vsadit, co teď řekne?“ zeptal se Mitchell.
„Zabij je“, řekl převor a otočil se k nim zády.
„Byl bych to vyhrál“, řekl Mitchell. Převor pomalu odcházel, ale Tomin ho zastavil.
„Převore. Dal jsem jim své slovo, že pokud se vzdají bez odporu, tak je ušetříme“, řekl Tomin čelící převorovi, kterému se to nelíbilo.
„Dal jsi jim své slovo? Jedině na čem záleží…“
„Kniha počátku praví,…“
„…je slovo Oriů!“
„…, že pravda je počátkem cesty.“ Oba dva se vzájemně přeřvávali, že nikdo netušil, kdo co mluví.
„Tomine, tvoje pochybnosti mě udivují! Ihned je zabij, jinak shoříš v plamenech nekonečného utrpení!“ Tomin měl z převora strach a tak namířil hůl na SG-1.
„Tomine, nedělej to. Nemůže ti ublížit“, řekla klidným hlasem Vala. Tomin sklonil na chvilku hlavu a začal o tom přemýšlet.
„Věřili jsme ti. Teď věř ty mně“, dopověděla Vala.
„Střílej!“ zařval na Tomina převor, který měl zlostnou náladu z Tomina, který váhal se střelbou na SG-1.
„Myslíš, že tě zkouší“, řekl Mitchell. Daniel pohlédl na Tomina a řekl: „Ale ve skutečnosti tě jen nutí, abys to udělal, protože si uvědomil, že z nějakého důvodu je úplně bezmocný.“
„Zabij je! Ihned je zabij! Přikazuji ti to!“ zařval několikrát za sebou převor na Tomina, který sklonil zbraň. Převor se naštval a vyškubnul Tominovi z rukou hůl, kterou namířil na členy SG-1. Mitchell se rychle „ohnal“, srazil jednoho vojáka k zemi a rychle jeho holí, kterou mu sebral ze země, vystřelil na převora. Převor bez jakéhokoliv použití schopností z jeho strany byl zabit Mitchellem.
„Stůjte! Nestřílejte!“ zařval Tomin, když vojáci chtěli začít střílet na Mitchella, který rychle odložil hůl zpátky na zem.
„Jak…?“ nechápal Tomin.
„Tady. Ukážu vám to“, řekla Johnsová, která opatrně šla k její brašně, ze které vytáhla proti-převorské zařízení.
„Použili jsme tento přístroj. Dočasně jim to neutralizuje jejich schopnosti“, vysvětlila Tominovi Johnsová.

Prostor, Země, Odyssey, můstek
Odyssea po krátkém letu v hyperprostoru se vynořila poblíž Země.
Podplukovníci Marks i Carterová přicházejí s úsměvem na můstek, kde na ně čeká poručík Marksová.
„Hlášení.“
„Jsme na stabilní orbitě“, odpověděla Evansová.
„Pane, madam. V SGC na vás dva čeká generál Landry. Bohužel, musíte ještě chvíli počkat. Má tam návštěvu z IOA, pana Jamese Marricka“, oznámila jim Marksová.
„Marricka? Toho zástupce Woolseyho?“ zeptala se Sam.
„Jo“, odpověděla Jane.
„No, s ním, doufám, že problémy nebudou. Nechtěl bych zavařit SGC ještě více. Stačil mně ten okamžik, když jsem „vletěl“ k nim do kanceláře a vyřadil Odysseu z jejich seznamu. Ještě teď vidím jejich tváře“, řekl s úsměvem Kevin, který přitom málem slintal. Sam s Jane se na něj dívaly a raději se tomu nijak nevyjadřovaly.
„Co je?“ zeptal se Kevin, když si všimnul, že ho obě sledovaly.
„Co by bylo?“ zeptala se Jane.
„Když se na mě takhle díváte, napadá vás vždycky nějaké rošťárny.“
„Žádné rošťárny. Jenom ti závidíme, že sis dovolil na IOA“, řekla Jane.
„Závidět? V čem? Že jsem jim řekl pravdu o tom, že to jsou blbci?“
„Jo. Protože jsi byl první, kdo jim to řekl. Hned po tobě to byl generál O’Neill“, odpověděla Sam.
„Tak jestli chcete být další, tak běžte. Obě. Nikdo vám v tom nebrání“, navrhnul jim Kevin.
„Já už jsem to udělala“, přiznala se Sam. Jane s Kevinem se na ni v momentě podívali.
„Kdy?“ zeptal se Kevin.
„Asi měsíc potom, cos jim to řekl ty. A taky jsem hned potom, co jsem přijala velení, vyškrtla Hammonda z jejich seznamu. Byla to zábava“, odpověděla s úsměvem Sam.
„Páni. Tímto způsobem IOA pošleme dříve do pekel než NID“, řekl Kevin.

Země, SGC, pokoj pro hosty
Daniel s Valou byli u Tomina, kterému říkají celou pravdu o Orií. I pravdu o tom, že jim sloužil zbytečně.
„Takže Oriové jsou mrtví?“ zeptal se Tomin.
„Jak jsme řekli, jistí si tím být nemůžeme. Víme, že jsme poslali zbraň do Orijské galaxie, která by měla být schopna je zničit“, odpověděl Daniel.
„A co ti, co je uctívají?“
„Lidi ne. Pouze povznesené bytosti“, odpověděl Daniel.
„Vím, že to zní divně, ale pokud to nezastavíme, tato svatá křížová výprava ve jménu Oriů může skončit krvavými jatkami pro všechny lidi“, řekla Vala.
„A vy doufáte, že tato Archa přesvědčí ty, co v Orie stále věří, aby v nich přestali věřit?“ zeptal se Tomin a Daniel kývnul hlavou.
„V Antičtině se jmenuje „Armeria Verimas“, což v překladu znamená Archa Pravdy“, řekl Daniel.
„Vím, že nemám právo to soudit, ale nezdá se mi to správné“, řekl Tomin.
„Já neříkám, že je to správné. Antikové si očividně nemysleli, že je morálně správné použít ji, jinak bychom v této situaci ani nebyli“, řekl Daniel.
„Ale v porovnání s krveproléváním, kterému možná čelíme…“ Vala nedokončila větu, protože ji přerušil Daniel, který stál vedle Tomina.
„Myslíme, že Archa může být schopna přinutit lidi, aby věřili čemukoliv, na co je naprogramována“, řekl Daniel.
„Ale jak jste věděli, kde ji hledat?“ zeptal se Tomin.
„To jsme nevěděli“, odpověděla Vala.
„Ta truhla, kterou jsme našli, nebyla Archa“, řekl Daniel.
„Ale přesto jste museli mít nějaké tušení.“
Danielovi se v hlavě promítla vize, ve které byla Archa Pravdy, která se v jednu chvíli otevřela. Z Archy vyšlo silně jasné záření a hned po něm se objevil Merlin, který zářil ještě více. Hned potom se objevila Dakara, kde hora, ve které byla Antická zbraň, byla zničena.
„Několikrát jsem měl tu vizi“, řekl Daniel.
„Daniel se na krátkou dobu dělil o svou mysl s bývalým Antikem, Merlinem“, vysvětlila Vala.
„Jeho vědomí už je pryč, ale právě on mi pomohl sestrojit přístroj, který jsme poslali, aby eliminoval Orie“, řekl Daniel.
„Doufáme, že tyto vize jsou možná pozůstatkem, které za sebou zanechal úmyslně, aby nám pomohl najít Archu“, řekla Vala.
„A vy si myslíte, že já jsem blázen, když věřím v Orie“, řekl na to Tomin.
„Blázen ne, Tomine. Jen se mýlíš“, opravila ho Vala.
„Oba jste četli knihu o Počátku, že?“ zeptal se Tomin, když ho něco napadlo.
„Ano“, odpověděl Daniel.
„Pomatujete si část o Ortus Mallum?“
„Promiň mi, ale neznám ji nazpaměť.“
„Je to velká kniha s drobným písmem a ne moc obrázků“, řekla Vala a ti dva se na ni podívali.
„Ortus Mallum je rodiště všeho zla. V úryvku se hovoří o hoře, která vybuchne a pochová město, odkud se kdysi rozšířilo všechno zlo. Ptám se jen proto, že jsi poukázal na horu, která ve tvé vizi vybouchla“, řekl Tomin a sednul do křesla vedle Valy.

To be continued
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.9.2013 12:00:01, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hurá já nevěděl že i září může mít světlé dny já myslel že jen tmavě a tmavěšjí :).No tak za A jméno nevimysel O'neill to jméno to už je po generace v britském a později v americkém námořnictvu a od letadlové lodi Enterprise z 2. světové (první loď v US Navy s jménem Enterprise byla asi 1805 nebo tak nějak) je to hrdé jméno lodí.A nechápu jednu věc proč by země stavěla nové doky na Abydosu když na zemi jsou už jedny plně funkční.No jinak pěknej díl a o kdy ty lodě byli na seznamu IAO všechny patří vládě a letectvu.

endysek Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 305
Bydliště: Jindřichův Hradec
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
zajímavy díl hlavně zmínka o Ebydosu a 6 rozestavěných lodích třídy Deadalus

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak bylo řečeno je rozestavěn Hammond,to české Onestar (proč Česku 2 lodě OMG kde má na to pořád brát lidi má jen 21 000 vojáků a když 200 zmizí je to nápadné) a pak Enteprise. a ten zbtek se eště nerozdělal a to mě napadá rychlejší by bylo na 100% stavět ty lodě postupně.A dostane loď i velká británie ?
Naposledy upravil deadalos dne 01.9.2013 08:37:06, celkově upraveno 1

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Děkuji vám oběma.

deadalos:
Jinak O'Neill si mohl vybrat jakékoliv jméno, které chce přidělit lodi a tak si "vymyslel", že použije jméno Enterprise.

Jinak na Abydosu se staví lodě proto, aby to na Zemi nikdo nezjistil, jelikož jednou přišli na stavbu Promethea.

Na Onestar pracují jak Češi, tak i Američani. Jinak posádka jak u Atheny bude smíšená.

Hammond je skoro téměř hotový, jen stačí doladit pár důležitých věcí...

Na Sun Tzu pracují stejně jak u Onestar, krom toho, že místo Čechů jsou tam Číňani. :D

Jinak Columbia a Princenton, ty dvě lodě jsou přidělené USA... Velitelé ještě nejsou známi :D

Jinak, oni se vyškrtli ze seznamu IOA, protože vždycky na každou misi museli mít jejich povolení... Jak teď vydávám Archu, tak ve filmu je, že Marrick byl v Landryho kanceláři, kde mu říkal, že každou misi musí schválit IOA. A díky tomu, že se od nich odtrhli, nemají od nich náklady, tak můžou jednat na vlastní pěst, aniž by se někoho prosili o povolení. V tom mají tyto lodě výhodu. :)


Edit:
Velká Británie?? Hm... :hmmm: O tom ještě budu uvažovat :)
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.9.2013 13:18:03, celkově upraveno 3
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


190060543 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 259
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nechci ti to kazit, ale Abydos byl zničen Anubisem. Zbylo z něj pole šutru ve vesmíru :)
!!DEMACIA!!

deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ty asi jsi ten typ co vipíná díl jakmile skončí hlavní události udělal by jsi laskavost nám všem kdyby jsi si ho eště jednou pustil.děkujem. :D :D :D

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Abydos nebyl zničen, jen brána... :)

A jak se všem zamlouvá nová členka SG-1???
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.9.2013 13:18:36, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdo ona tam nějakká byla ? :D :D :D :D ne zatím je fajn boj jí je vlastní a co více si u alpha týmu přát.Jo a zdá se že má i mozek a to je taky pěkné plus ale eště nelze soudit.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
deadalos: :D Jop, byla - major Hetty Johnsová - kámoška Samanthy Carterové :D
Naposledy upravil kasparova655365 dne 01.9.2013 08:55:31, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak to je dobře ten tým potřebuje i chytrou ženskou co řeší něco jiného kromě krási a zlámaných nechtů.Zvlášť pokud prostě umí střílet to je ta nejlepší kombinace hlavně pro ALFA tým této organzace.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron