Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše povídky Dokončené povídky StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2

StarGate Ships - S02E20 : Konec utrpení, část 2


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Zdravím všechny čtenáře,
před týdnem byly Vánoce, teď je Silvestr, čas na rok 2014, který se nesmírně blíží. Silvestrovský speciál nebude a tak Vám dneska vydám alespoň poslední část šestnáctého dílů s výjimkou, že díl nebude vydán v neděli, ale až za týden v neděli.
Přeji Vám krásného Silvestra, hlavně zůstaňte střízlivý, a hodně zdravý a štěstí.

Doufám, že se Vám poslední část bude líbit, a že jej dobře ohodnotíte.

Epizoda 16 : Všechny mé hříchy budou vzpomenuty, part 3

M7R-227, město
Rodney s týmem mariňáků byli přeneseni do města přímo do místnosti s jádrem, kde se Rodney dokáže připojit k jádru, aby trochu zpomalil Replikátory.
„Rozmístěte se“, rozkázal Ronon mariňákům.
„Je tu čisto.“
„Dobře. Nemělo by to trvat déle než pár minut“, oznámil Rodney a začal s prací.
Mezitím Apollo přenesl Fran také do města, ale do jiné oblasti. Okamžitě se dala do pohybu a hledala nějakou skupinu Replikátorů, aby mohla rozjet plán.

Prostor, M7R-227
Uběhlo několik málo minut a už bylo zničeno šest Auror a ještě čtyři odcizeny pozemšťany.

Prostor, M7R-227, Odyssey, můstek
Kevin při řízení sledoval i senzory, které zaznamenávají, že se Aurory chystají vstoupit do hyperprostoru.
„Tady Marks. Chtějí ustupovat. Zaměřte všechny zbraně na jejich hypermotory!“ rozkázal všem lodím.
„Brácho. Jedna loď přímo před námi otevírá hyperprostorové okno.“
„Zaměřil jsem ji.“
Z Odyssey se začaly objevovat modré paprsky, které po přesných zásazích zničily celou Auroru, než mohla vstoupila do hyperprostoru.
„Cíl byl zničen“, oznámila Jane.
„McKayi, jak jste na tom?“ zeptal se Marks do zapnuté vysílačky.

M7R-227, město
Rodney zmáčknul na pár tlačítek na tabletu a odpověděl: „Jsem hotov. Mám plný přístup do jádra a Fran se za chvíli aktivuje.“
Fran po chvilce hledání našla skupinu Replikátorů, která pracovala na protiúderu proti útočným lodím. Doposud si jí nevšimli, než řekla: „Ahoj.“ Všichni Replikátoři se na ni zaměřili a ona se najednou začala soustředit. Během několika vteřin se ostatní Replikátoři začali rozpadat a jejich natity se hromadily na Fran, která tam stála se zavřenýma očima.
Rodneymu zapípal tablet a on hned řekl do aktivované vysílačky: „Funguje to. Jen ještě chvíli odolávejte těm lodím.“

Prostor, M7R-227
Střely vylétávaly z Auror a jejich cíle byly hlavně pozemské lodě, které jsou pro ně větší hrozbou než lodě Cestovatelů. F-302ky vyslané z Daedala a Apolla pomalu Aurorám poškozovaly hypermotory. Bohužel, při jednom útoku na Auroru jedna z Cestovatelských lodí explodovala. Naštěstí její posádka byla těsně před explozí lodi přenesena na palubu Atheny, která byla poblíž a všimla si toho.

Prostor, M7R-227, Athena, můstek
Helen stála za majorem Bartou a sledovala senzory jako on. Štíty prozatím držely, ale ZPMko, které mají připojené ke štítům, bude brzy prázdné. Helen nezbývalo nic jiného, než rozkázat, aby se přidali k Daedalu a Apollu a operovali s nimi.
„Kevine, jak dlouho to bude ještě trvat?“
„McKay vše rozjel. Teď je naším hlavním úkolem upoutat jejich pozornost. Pochybuji, že si uvědomují, co se děje. Takže se připrav, brzy poletíme dolů“, odpověděl nazpátek Kevin.

M7R-227, město
Replikátorské natity se nashromažďovaly na místě, kde byla přenesena Fran. Pomalu se tvořila velká Replíkátorská masa, která prozatím byla nečinná.

Prostor, M7R-227, Cestovatelská Aurora
Larrin pochodovala na můstku, kde jeden z jejích důstojníků hlásí: „Jedna z lodí Replikátorů k nám míří maximální podsvětelnou rychlostí. Chtějí aktivovat hyperpohon.“
„Shepparde, vidíš to?“ zeptala se Larrin.
John sedící v Antickém křesle sledoval obrazovku, na které vše bylo zobrazeno.
„Jo, mám to.“ John přiložil ruce na opěradla křesla a začal se soustředit na jedinou věc.
Z Aurory vyletělo několik střel, které mířily k Auroře, která chtěla vstoupit do hyperprostoru. Naštěstí střely dorazily k Auroře dříve, než stihla nějak zareagovat. Aurora se během chvilky vypařila.

M7R-227, město
Rodney s udivením v obličeji sledoval tablet, který mu udával pomocí jádra informace o Replikátorské mase i bitvě na orbitě planety.
„Postupuje to mnohem rychleji, než jsem si představoval.“
„Kdy to bude dost velké, aby je to začalo stahovat i z oběžné dráhy?“ zeptal se Ronon.
„Brzy, vážně brzy.“

Prostor, M7R-227, Daedalus, můstek
Daedalus momentálně dostával pěkně zabrat, jelikož na něj rovnou útočily dvě Aurory.
„Štíty jsou pod zátěží, dlouho už nevydrží!“ hlásil Kleinman stav štítů.
„Okamžitě přesměrujte veškerou energii do štítů!“ rozkázal Caldwell.

Prostor, M7R-227
Z Auror najednou začaly vylétávat nanity, které mířily k velké vytvořené mase na povrchu planety.

Prostor, M7R-227, Apollo, můstek
Plukovník Ellis s otevřenou pusou zíral před sebe a nemohl uvěřit svým očím.
„Ten parchant. On to vážně dokázal“, prohlásil Abe.

M7R-227, město
Masa byla větší, než původně předpokládali. Odyssea i s Athenou se vznášely nad masou a čekaly jen na správnou chvíli.

M7R-227, Odyssey, můstek
Jakmile byl Kevin ujištěn, že všechny nanity jsou ve vytvořené mase, tak vydal rozkaz: „Tady Marks, zaměřte ji a vyšlete vlnu!“

M7R-227, město
Z obou lodí se najednou objevila masivní vlna, která projela masou. Postupně se rozpadla, až z ní nezbylo nic.
McKay se tak mohl zasmát a oznámit všem: „Tady McKay. Replikátoři byli zničeni. Nikdo kromě nás tu není. Tak jsme to přece jenom zvládli, zase.“

M7R-227, Odyssey, můstek
Všichni na můstku Odyssey se začali radovat. Sam přišla ke Kevinovi a dala mu zaslouženě obrovskou pusu za odvedení perfektní práce.
„Jo, vyšlo to.“
„Ještě, že máme tebe“, řekla Sam.
„Tady Marks, je konec. Vyhráli jsme. Replikátoři byli neutralizováni. Zničte zbylé Replikátorské Aurory, my s Athenou se postaráme o zbytek.“
„Gratulujeme“, ozval se prvně Steven.
„Pěkná práce, Kevine“, pochválila ho Helen.
„Lidi, teď mi nemusíte děkovat. A navíc jsme to zvládli jen díky společné práci, takže já děkuji, vám všem.“

M7R-227, město
Replikátorské město od teď patří pozemšťanům. Všechny určené týmy z Odyssey byly přeneseny do města na určitá místa, kde se nacházela ZPMka. Bylo celkem přeneseno patnáct týmů a některým z nich se podařilo získat rovnou dva moduly.
Mezitím, co týmy sbíraly ZPMka, se Kevin se Sam a Helen nechali přenést na kopii Atlantidy. Byla úplně stejná jak ta, co vlastní.
„Páni. Tohle je nádhera“, řekla Sam.
„Co uděláme?“ zeptala se Helen.
„Tuhle planetu nesmíme nechat být tak, jak je teď. Je tady příliš mnoho technologií. Kdyby tuto planetu našli Wraithové, byli bychom v koncích. Takže mám pro Shepparda úkol. Poletí s tímto městem k Atlantidě. Pak ji přemístíme do Mléčné dráhy. Bude tam potřeba proti Druhé alianci a Pinům.“
„Souhlasím“, řekla Sam.
„McKayi, stáhněte veškerá data z Replikátorského jádra a rovnou je přeposílejte na Odysseu. V jádru je ještě spousta místa.“
„Rozumím, hned se dám do toho“, přišla rychle odpověď.
„Takže teď můžeme pomoci Simům a všem našim spojencům.“
„Co vlastně bude se všemi moduly?“ zeptala se Helen.
„Jedno rozhodně bude mít SGC, aby se mohla spojit přímo s Atlantidou. Druhé musí dostat Digamma, o to se postarám. Zbylé nechám na ostatních. Teď hlavně musíme pomoci Simům. Oni mají přednost, než kdokoliv jiný z Mléčné dráhy“, odpověděl Kevin.
„Souhlasím. Neměli bychom už zavolat Shepparda?“ zeptala se Sam.
„Shepparde, tady Marks. Slyšíte mě?“
„Zřetelně. Co potřebujete?“
„Chcete letět s městem?“
„Už zas?“
„Už zas. Odysseo, přeneste mi sem Shepparda.“ Během několika uběhnutých vteřin se před nimi objevil Sheppard.
„Páni“, vyšlo z něj.
„Vítejte na kopii Atlantidy“, přivítali ho všichni s úsměvem.
„Chcete, abych zase s tímto letěl?“
„Přesně tak. Pro jistotu tu nebudete sám. Nechám vám tu dva týmy. Jinak město je napájeno třemi ZPM moduly, takže se nemusíte bát, že byste vystoupili z hyperprostoru dříve.“
„Děkuji za ujištění.“
„A necháme vám tu i McKaye a Ronona.“
„Teď už vím, že se nebudu bát na sto procent“, řekl s úsměvem John a dal na odchod.
„Takže… Co teď?“ zeptala se Helen.
„Všem týmům, tady Marks. Jakmile svůj úkol splníte, spojte se s Odysseou, aby vás přenesla na palubu. McKayi, jak jste na tom vy?“
„Vše jsem nejdříve přesměroval na kopii Atlantidy, jelikož to bylo rychlejší“, odpověděl Rodney.
„Výborně. Nechte se přenést na kopii. Se Sheppardem poletíte až k Atlantidě.“
„Rozumím.“

Prostor, M7R-227 – o půl hodiny později
Všechny lodi krom Odyssey a Atheny vstoupily před několika minuty do hyperprostoru a letí k Atlantidě. Sheppard s městem po chvilce vzlétl a na povel vstoupil do hyperprostoru.
Obě zbylé pozemské lodě byly připraveny v bezpečné vzdálenosti od planety, aby mohly utéci.

Prostor, M7R-227, Athena, můstek
Helen seděla ve svém křesle. Když všichni byli připravený na konečný tah, spojila se s Kevinem.
„Jsme připraveni.“
„Rozumím. Přeneste tři Mark X-ky přímo do jádra a vypadněme odtud, jinak nás to zasáhne.“
„Čekáme na povel.“
„Na povel, tři, dva, jedna, transport. A padáme pryč.“

Prostor, M7R-227
Obě 304ky co nejrychleji vstoupily do hyperprostoru, jelikož planeta se chystala k explozi. Hned, jak obě lodě byly bezpečně v hyperprostoru, planeta explodovala. Z místa výbuchu se šířila velká tlaková vlna, která se táhla několik set tisíc mil.

Prostor, M35-117 – o hodinu později
Všechny lodě setrvávaly na orbitě planety krom jedné, o kterou přišli Cestovatelé při útoku. Zbylé lodě byly v pořádku.

M35-117, Atlantida, operační
Všichni velitelé pozemských lodí stáli v operační u Elizabeth, která nestíhá vnímat všechny najednou. Chuck zadal adresu Země, aby jim oznámili tu radostnou zprávu. Na obrazovce, před kterou stála Elizabeth, se objevil Landry, který čekal jen na dobrou zprávu. Elizabeth se nejdříve zatvářila vážně, ale pak k ní přiběhnul Kevin, který se zaradoval.
„Zkazil jste mi to, podplukovníku.“
„Omlouvám se, ale ten pocit vítězství se nedá skrýt. Máme další město“, řekl šťastně Kevin.
„Gratuluji všem za dobře odvedenou práce. Podplukovníku, vy si tímto brzy žádáte o povýšení“, překvapil ho Landry.
„Jenom to ne, pane. Už tak v povýšení držím rekordy“, řekl na to s úsměvem Kevin.
„O tom ale vy nerozhodujete.“
„Sakra, že vy mi dokážete zkazit náladu.“ Henry se tomu zasmál spolu s Elizabeth.
„Jsem rád, že jste všichni v pořádku. Čekáme tu na vás. Landry konec.“ Brána se deaktivovala a Sam tiše přišla za Kevinem.
„Pročpak nechceš být plukovníkem? Mohl by sis pak dělat cokoliv.“
„Už teď si dělám cokoliv“, odpověděl Kevin a dal jí obrovskou pusu. Pak pohlédli na ostatní, kteří si připíjeli šampaňským.

Prostor, M35-117, Cestovatelská Aurora
John s Larrin procházejí chodbou, kde několik Cestovatelských dělníků opravuje škody, které byly způsobeny při bitvě.
„Je mi líto, že jste přišli o jednu loď.“
„Ale posádka díky Atheně přežila a za to jsme jí vděčny“, řekla Larrin.
„Nechceš tu zůstat, aby moji lidé zkontrolovali stav tvojí lodi?“ zeptal se John.
„Tvoji lidé nám už dali zelenou, než jsme vyrazili do bitvy. Krom toho, teď už vím, kde najdu Atlantidu i tebe.“
„Ale i přesto, byla to dlouhá doba, než ses ozvala. Začalo se mi po tobě stýskat“, řekl John a oba se zastavili na jednom místě.
„Vážně? No, na pár hodin bych tu možná mohla ještě zůstat, ale pak už musím letět.“
„Ale když už jsme teď spojenci, co kdybys mi řekla, kde tě najdu. Nerad bych prohledával celou galaxii, jen kvůli tomu, abych tě našel, a když tak s něčím i pomohl.“
„Neboj, ozvu se, kdyby se něco přihodilo. Neměj obavy, zůstaneme v dosahu.“
„Podplukovníku Shepparde, jste připraven k transportu?“ ozvala se Jane.
„Přeneste se mnou i Larrin“, odpověděl John a během několika vteřin byli oba přeneseni na Atlantidu.

M35-117, Atlantida, operační – o deset minut později
Všichni velitelé stáli v operační před Elizabeth, jelikož nastal čas se vrátit zpátky do Mléčné dráhy.
„Pro druhou Atlantidu se vrátíme, až pro ni najdeme vhodnou planetu. Mezitím ji máte na starost vy“, řekl Kevin.
„Myslím, že tohle zvládneme. Kolik vlastně teď máme ZPMek?“ zajímalo Elizabeth.
„S takovým počtem ZPMek jsem rozhodně nepočítal, protože jich je třicet osm. Replikátoři se museli činit. Alespoň k něčemu byli užiteční. O jejich rozdělení se bude rozhodovat na Zemi, ale je stoprocentně jistý, že Atlantida dostane potřebné zbylé dvě. Pak vyměníme Atheně ZPM za to prázdné. Rozhodně pak dostane Daedalus i Apollo, aby nemuseli tak dlouho být v hyperprostoru při letu sem. SGC je hlavní prioritou, aby se s vámi mohla spojit. To také znamená, že se přestupní stanici rozebere, když ji teď nepotřebujeme. A jedno ZPM půjde na Digammu, abychom pomohli Simům.
„A jak jsou zatím na tom?“ zeptala se Elizabeth.
„Byl jsem tam před třemi týdny a se stavbou budov hodně pokročili. Všichni mají, kde bydlet, a to je hlavní. Bohužel, zatím nemáme žádné informace o uvězněných Simech. Jako kdyby se úplně vypařili. Snažíme se o Pinech dozvědět, co nejvíce, ale i přesto jsme zatím neměli úspěch.“
„Budu vám držet palce. Doufám, že budete mít stejné štěstí, jak jsme měli dneska“, popřála mu Elizabeth.
„Tak my už vyrazíme. Budou nás očekávat. V případě ZPMek se brzy ozve SGC.“
„Přeji šťastnou cestu.“
„Taky Marks, přeneste nás na lodě.“ Všichni velitelé byli přenesení na svou loď a Elizabeth si šla přiťuknout s ostatními.

Prostor, M35-117
Všechny pozemské lodě byly spojeny s Odysseou. Během několika málo vteřin se v prostoru před nimi objevilo zvětšené hyperprostorové okno, do kterého všechny lodě vletěly.

To be continued


Než napíšete svůj komentář, ráda bych také připomněla, že dnes je posledním dnem volení SG-Barda, tak ten, kdo ještě nehlasovat, tak šup tam. Systém psaní je jasný, je také napsán hned v úvodu, kde se volí.

Jinak všem voličům Shipse mockrát děkuji :flower:
Naposledy upravil kasparova655365 dne 03.1.2014 21:38:52, celkově upraveno 1
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
prečítal som si to, páčilo sa mi to, akurát mi nejde do hlavy jedna vec a to, prečo po zničení replikátorov zničili tie ostatné lode na orbite. Veď si ich mohli nechať a vlastne mohli celú planétu dôkladne vybrakovať. Odpísať to a uspokojiť sa len s pár paberkami v podobe niekoľkých modulov ZPM a jedného mesta mi príjde trochu nelogické (presne v duchu scenáristov SGA)

ale ináč veľmi pekná časť...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Aiwendill: Prvně chci ti poděkovat, jelikož bych tě tady nečekala.

Pozemšťané odcizili pouze čtyry, jelikož některé Aurory se chytaly vletět do hyperperostoru a tak jim nezbývalo nic jiného, než je rovnou zničit. Když takhlens chtěli ustupovat, tak rozkázali, ať všem Aurorám vyřadí jejich hyperpohony, a než by je opravili, tak by možná k nim přiletěli ze zvědavosti Wraithové.

Zničili celou planetu proto, protože už byla na půl rozpadnutá. Když se Replikátorské nanity nashromažďovaly, tak přitom poškozovaly i okolí a opravy města by trvaly moc dlouho. Proto si ponechali kopii Atlantidy, která brzy bude v Mléčné dráze, jak to tam je zmiňováno, a ZPMka, která si rozdají mezi sebou, aby mohli mít větší palebnou i ochranou sílu proti Wraithům, Druhé aliance, Luciánské alianci a ostatním nepřátelům z obou galaxii.

Snad jsem ti odpověděla tak, jak jsi předpokládal.
Naposledy upravil kasparova655365 dne 31.12.2013 16:07:44, celkově upraveno 2
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


endysek Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 305
Bydliště: Jindřichův Hradec
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
pěkné zakončení roku

posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
vynikající díl :bravo:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Děkuji mockrát vám oběma :flower:
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:hmmm: Taktiež sa pridám:
Toto je spoiler!!!:
Pekná a dobrá časť.

:yes: :bravo:
„Tady Marks, je konec. Vyhráli jsme. Replikátoři byli neutralizováni. Zničte zbylé Replikátorské Aurory, my s Athenou se postaráme o zbytek.“

Viem, že si odpovedala, ale napriek tomu: Aurory aj bez hypermotorov dokážu manévrovať a strieľať (a hlavne na ich ovládanie netreba antický gén). Wraithi by určite neprišli v plnom počte a ľudia by ich s prehľadom zlikvidovali.
:pst: Beriem to tak, že nemáš v pláne dať Zemi priveľa lodí. :ok: je to tvoj príbeh a akceptujem to. :yes:

Aj Tebe, ako aj všetkým, prajem:
Všetko dobré, čo sa v roku 2014 bude dať nájsť.
:bye:

Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak, konečně jsem se dostal k tomu ti tu něco napsat, ikdyž to mám přečtené asi od 11:00 :D , ale nevím co ti mám napsat :( Takže napíšu toto: :bravo: :bravo: :bravo: , povedlo se ti to
Teď ještě přečíst St0rma a Daedala :?

PF 2014
Naposledy upravil Leaf dne 31.12.2013 19:11:23, celkově upraveno 1

--------------------------------------------------
Obrázek

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Pučík: Děkuji mockrát :D Musela jsem to tak udělat, jelikož s kopií Atlantidy, jejíž název se dozvíte v následujícím díle, mám velké plány v Mléčné dráze. Čtyři Aurory mě k tomu postačí, jelikož :pst: :pst: :pst:
Toto je spoiler!!!:
protože jich je v obou galaxií více
:pst: :pst: A budou rozděleny rovně... Dvě v Mléčné dráze, dvě v Pegasu...
Ale se ZPM bude sranda :rflmao: Jich je až moc, že nevím, co s nimi mám udělat :rflmao:

Leaf: Děkuji mockrát :D Tak u St0rma se "posejříš" smíchy :rflmao: obzvlášť na konci :rflmao: A Daedy... No, to uvidíš sám :D Jinak, Leafe, já nevím o tom, že bychom přeskočili celé tisíciletí :rflmao: Napsal jsi 20014 :D


PF 2014, PŘEJI KRÁSNÝ NOVÝ ROK A POHODY. HLAVNĚ BUĎTE STŘÍZLIVÝ A NEOPIJTE SE :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Leaf Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
sakra :rflmao: už to jdu opravit, a museli bysme přeskočit těch tisíciletí asi 18 :rflmao: :rflmao:

--------------------------------------------------
Obrázek

coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
dobrej díl
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Tobě také mockrát děkuji, coldveli :D
PS: V SG-Bardovi máš chybku u Daedyho povídky, tak ji oprav, jinak mu neuznají tvůj hlas. :)

Leafe, Leafe, já netušila, že i v realitě se dá cestovat časem :rflmao:

Edit: Už jen dvě hodiny do uzávěrky SG-Barda... Kdo ještě nehlasovat, tak ať tam co nejrychleji jde dát svůj hlas nej autorům fóra :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Neboj se hlasoval jsem ale toto byl pěknej díl jen mi přijde že v tom městě toho moc nenašly mohly stahovat datábaze skoumat přístroje třeba by našly vyráběče ZPM a nebo dronů.

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Děkuji taky mockrát. Tak databázi mají stáhnutou, bylo to tam zmíněno, že McKay ji na Marksův rozkaz nahrál do kopii Atlantidy. Drony mají taky na kopii a potřebné přístroje jsou také na ni. A kdyby jim něco chybělo, tak použijí Asgardské jádro a podle inf a potřebných údajů si jej vytvoří :D Jak lehké :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


posedlík Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1061
Bydliště: Atlantis převážně Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
v jednoduchosti je síla 8)

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Přesně tak, souhlasím s tebou :)
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale se ZPM bude sranda :rflmao: Jich je až moc, že nevím, co s nimi mám udělat :rflmao:

:hmmm: Veď nemajú záručnú dobu .... alebo :?:
Staré vybijú a založia plne nabité. :wink:
:bye:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Puk píše:
Ale se ZPM bude sranda :rflmao: Jich je až moc, že nevím, co s nimi mám udělat :rflmao:

:hmmm: Veď nemajú záručnú dobu .... alebo :?:
Staré vybijú a založia plne nabité. :wink:
:bye:


Staré půjdou automaticky pryč, nemyslím, že by je zahodili a nechali nepřátelům, to by byl trochu hloupé z jejich strany :D . Ale s polovinou už mám velké plány. A v některých dílech budou i rozhodovat o životech...
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:idea: Myslel som to takto:
Po vyčerpaní starých ZPM sa vložia druhé. Tých majú na sklade dosť, ale nie neobmedzené množstvo. :wink:
Nie, že staré a ešte nevybité len tak vyhodia. :lol:
:bye:

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Ale než se vybijí to taky trvá. Podívej se jak dlouho Atlantidě vydržely tři ZPM.
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:idea: Daj im silnejšieho nepriateľa a budeš mať málo ZPM. :rflmao:
:bye:

Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kasparova655365 píše:
Ale se ZPM bude sranda :rflmao: Jich je až moc, že nevím, co s nimi mám udělat :rflmao:


To mi povídej :rflmao: Ale to už moc spoileruju e.e
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Tak silnější nepřátelé už mají :D Jen se s nimi párkrát střetli :)

No, rozebírat ZPMka, myslím že, by bylo trochu zdlouhaví :D Ale nebojte, nějak to pořeším :D
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Masa byla tak velká, než předpokládali.

:scratchanym: Tak s touhle větou si fakt nevím rady... :hmmm:
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:hmmm: Upravovaná a nedoupravená veta. :yes: :wink:
:clown: :bye: :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dokončené povídky

cron