Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments Forum

Forum

Komentáře k novinkám

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.3.2018 15:33:14
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Pozrite si článok na hlavnej stránke a vyjadrite svoj názor.
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 29.3.2018 21:24:00
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Mé vyjádření k vytvoření fórum:
Vytvořila jsem ho z důvodu, jelikož Joseph Mallozzi spolu s ostatními režiséry rozhodli navrátit SG jakým kolik způsobem. Či-li se musí MGM rozhoupat a schválit ho. MGM by neuznávalo stránky, kde by bylo mix seriálů dohromady, proto jsem vytvořila samostatné fórum, kde bude čistě jen SG, které jsem zveřejnila jak tady, tak i na Twitteru, kde většina z nás bombarduje MGM, ať nám navrátí SG, pravé seriálové SG, žádné jako Origins. Kdo chce, může se připojit. Má to na starost Stargate Now, či-li sám Joseph Mallozzi s tvůrci všech tří SG.


A malý doplněk: Toto fórum jde bohužel pomalu ke dnu, takže jsem tamto fórum dala na neplacený server, takže se o platby nikdo nemusí starat. Teda ne do doby, než bude disk přeplněn, pak by se musel navýšit a to už něco stojí.
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 29.3.2018 22:25:21
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ono, prakticky na tomto fóre funguje už len poviedková sekcia a aj to len sporadicky (česť píšucím autorom). možno by bolo vhodné presunúť poviedky na tvoje nové fórum (len poviedky a nič iné), kde by to bolo pod sekciou fanfiction (alebo ešte aj sekciu iná stargate tvorba - obrázky a pod, aby sa to zachovalo). Ostatné z tohto fóra by som pustil ku dnu, aj keď mi to trhá srdce, lebo sú to spomienky mého mládí... :scratchanym:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 30.3.2018 07:47:34
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Platnost fóra je někdy do května-června, teď to nevím jistě, pak bude stránka smazána... V plánu ji mám celou zkopírovat i s databází a uschovat na počítači... Až bych někdy vydělávala, tak bych se pokusila stránku navrátit zpátky, ale to nemohu zaručit. Zkopírovat povídky také nejde, musela jsem na serveru nainstalovat nejnovější phpbb verzi, která nepodporuje ty starší... proto jsem aji hledala jiný vzhled, atd... starší verze phpbb nepodporuje, jinak bych dala stejnou verzi, jaká je i tady... Je to prostě na novo s tím, že se tam každý může registrovat a přehodit/vložit tam kdyžtak své povídky, atd...

Možná by tu byla záchrana pro toho fórum, ale muselo by se najít vícero lidí, co by se připojili a pomohli jak z úvodovkou, tak i s předěláním fóra, myšleno obsahově, vzhled se měnit nebude...
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 05.4.2018 18:39:12
Paci Azanyrmuth Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 340
Bydliště: Aldeneerin
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Takže to vypadá, že fórum do léta zanikne ? :cry: Je škoda, jak podobná fóra umírají a zanikají. Vždycky se mi líbilo, jako na těch fórech vznikla komunita a na ty časy, kdy tam člověk jednou za čas zašel a k něčemu se vyjádřil. Bavilo mě prohlížet si starší diskuze. To všechno zničil Facebook, kde už to není takové, je to takové neosobí, uspěchané. Příspěvek hned zapadne a reakce přicházejí jen v pár hodinách a pak už po něm neštěkne pes a to nemluvím o různých haterech, chatrolínů a podobně.
Starší tvorba: Fantasy román "Dobrodruzi z Antaru" k počtení zde: http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=2&id=1404

Příspěvek 06.4.2018 15:11:43
kasparova655365 Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 1805
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Žena
Skype: kasparova.martina1

Odpovědět s citací
 
Pokud se nezaplatí, tak ano. Fórum zanikne, ale než se zruší stránka, pokusím se vše stáhnout k sobě na počítač v naději, že se jednoho dne opět vrátí. Pokud se ale podaří zaplatit hosting, bude se potřebovat veškerá pomoc, aby se to tu oživilo, či-li více redaktorů a i administrátorů, momentálně jsem totiž ze všech jediná aktivní, která sem aji píše. Proto budu potřebovat vaši (všech) pomoc, abychom udrželi stránku v běhu a udrželi ji i tak. Tohle není na jednom člověku, ale na všech jako jeden celek.
Svatyně pro všechny, to není jen tak prázdné slovo
Obrázek


Příspěvek 30.4.2018 19:40:39
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ikdyž se zaplatí na další rok, stejně je už mrtvý, je vás tu kolik 7( zbylo tu už jen několik věrných)? Dřív nás tu bylo o trochu víc, jak psal Forďas chce se to přesunout. Je tu spusta naprosto skvělých povídek. Spusta lidí má ráda stargate apod. tákže lidi jsou ale, tohle je už starý, mrtvý, a moc lidí to ani nenajde :cry:
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na News comments

cron