Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM pravopis

pravopis

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 05.11.2005 20:38:56
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Můžu mít technickej dotaz? jak máte seznam uživatelů a tam tlačítko WWW ... tak u něj je popisek Zobrazit autorovi www stránky...tak se chci zeptat jestli to autorovi nemá bejt autorovy protože podmět je stránky a to je rod ženský v množném čísle a v tom případě by tam to tvrdé y mělo být.
Obrázek

Příspěvek 05.11.2005 21:06:38
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hemi píše:
Můžu mít technickej dotaz? jak máte seznam uživatelů a tam tlačítko WWW ... tak u něj je popisek Zobrazit autorovi www stránky...tak se chci zeptat jestli to autorovi nemá bejt autorovy protože podmět je stránky a to je rod ženský v množném čísle a v tom případě by tam to tvrdé y mělo být.


namitka se prijima :) opraveno...

Příspěvek 05.11.2005 23:47:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ať žije pravopis :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.11.2005 00:26:08
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Joo pravopis :lol: :lol: když už jsme u těch chyb tak by jste mohli dát do každé sekce příspěvek aby si to po sobě kontrolovali :lol: a tušim že jsem narazil i na pár hrubek v lexikonu ... až tam budu znova lézt tak vám sem hodim přesný umístění....anebo uspořádáme soutěž kdo najde víc hrubek :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 12:31:27
PodPrase Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hh beru kdy to odstartujeme?? :)) :lol:

Příspěvek 06.11.2005 14:34:47
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
počkáme na admina až to odstartuje ... a doufam že vítězi dá nákou zajímavou cenu :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 14:40:26
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
vy jste ale hnusny :D oficialne zadnou takovou soutez neodstartuju a uz vubec za to nebudu rozdavat ceny :lol: tim bych akorat uznal nase chyby :twisted: ale neoficialne dotoho.. ja to pak opravim a prispevky smazu aby to tady nebylo jako spatne vysvedceni :twisted: btw. co se tyka ty autorovi www stranky.. to je oficialni preklad phpbb fora ktery jsem nedelal a za nez tudiz ani nezodpovidam :wink:

Příspěvek 06.11.2005 14:43:13
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Saix píše:
vy jste ale hnusny :D oficialne zadnou takovou soutez neodstartuju a uz vubec za to nebudu rozdavat ceny :lol: tim bych akorat uznal nase chyby :twisted: ale neoficialne dotoho.. ja to pak opravim a prispevky smazu aby to tady nebylo jako spatne vysvedceni :twisted: btw. co se tyka ty autorovi www stranky.. to je oficialni preklad phpbb fora ktery jsem nedelal a za nez tudiz ani nezodpovidam :wink:


řekl jsem snad že za to můžeš? adminové jenom spravujou ale chyby dělají redaktoři :lol: :lol:

btw další chybka ale tentokrát ne gramatická

K zajištění proti zneužití technologí - v sekci Lodě ... část Daedalus

ci, když netušejíce, že - opět lodě ... část OLESIANSKÉ BEZPEČNOSTNÍ PLAVIDLO nemá tam náhodou být netušíc nebo aniž by tušili? nevim jestli je to chyba ale moc se mi to nelíbí :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 14:58:01
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hemi píše:
Saix píše:
vy jste ale hnusny :D oficialne zadnou takovou soutez neodstartuju a uz vubec za to nebudu rozdavat ceny :lol: tim bych akorat uznal nase chyby :twisted: ale neoficialne dotoho.. ja to pak opravim a prispevky smazu aby to tady nebylo jako spatne vysvedceni :twisted: btw. co se tyka ty autorovi www stranky.. to je oficialni preklad phpbb fora ktery jsem nedelal a za nez tudiz ani nezodpovidam :wink:


řekl jsem snad že za to můžeš? adminové jenom spravujou ale chyby dělají redaktoři :lol: :lol:

btw další chybka ale tentokrát ne gramatická

K zajištění proti zneužití technologí - v sekci Lodě ... část Daedalus

ci, když netušejíce, že - opět lodě ... část OLESIANSKÉ BEZPEČNOSTNÍ PLAVIDLO nemá tam náhodou být netušíc nebo aniž by tušili? nevim jestli je to chyba ale moc se mi to nelíbí :lol:

no asi by se sluselo podtknout ze i ja jsem redaktor ;)

Příspěvek 06.11.2005 15:01:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už jsme u toho. Tohle sice nesouvisí s pravopisem (tradičně odbočuju), ale co takhle update postav? Trochu tam přidat, co se jim stalo za uplynulý rok.
Můžu to i sepsat, kdyby měl někdo zájem. Ale u Mckaye bych byla zaujatá :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 06.11.2005 15:06:52
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
a třeba byste mohli dát vlastní popis Zelenky ... na tom by jsme se mohli podílet všichni nebo on sám :lol: určitě by to bylo lepší než odkaz na stránky kde jsou skoro jenom fotky
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 15:15:17
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Saix píše:
Hemi píše:
Saix píše:
vy jste ale hnusny :D oficialne zadnou takovou soutez neodstartuju a uz vubec za to nebudu rozdavat ceny :lol: tim bych akorat uznal nase chyby :twisted: ale neoficialne dotoho.. ja to pak opravim a prispevky smazu aby to tady nebylo jako spatne vysvedceni :twisted: btw. co se tyka ty autorovi www stranky.. to je oficialni preklad phpbb fora ktery jsem nedelal a za nez tudiz ani nezodpovidam :wink:


řekl jsem snad že za to můžeš? adminové jenom spravujou ale chyby dělají redaktoři :lol: :lol:

btw další chybka ale tentokrát ne gramatická

K zajištění proti zneužití technologí - v sekci Lodě ... část Daedalus

ci, když netušejíce, že - opět lodě ... část OLESIANSKÉ BEZPEČNOSTNÍ PLAVIDLO nemá tam náhodou být netušíc nebo aniž by tušili? nevim jestli je to chyba ale moc se mi to nelíbí :lol:

no asi by se sluselo podtknout ze i ja jsem redaktor ;)


heh já nic já nevinátko :lol:
každopádně text bez chyb není ono ... to jako kdybyste měli např. windows bez chybových hlášení takže i dokonale nemožný
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 15:54:01
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Když už jsme u toho. Tohle sice nesouvisí s pravopisem (tradičně odbočuju), ale co takhle update postav? Trochu tam přidat, co se jim stalo za uplynulý rok.
Můžu to i sepsat, kdyby měl někdo zájem. Ale u Mckaye bych byla zaujatá :wink:

no rozhodne bych nic nenamital ;) btw. stale by se jeste nejaky ten redaktor navic hodil...

Příspěvek 06.11.2005 15:56:48
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
a cože redaktor dělá kromě psaní článků??? :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 06.11.2005 16:04:49
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hemi píše:
a cože redaktor dělá kromě psaní článků??? :lol: :lol:

no technicky vzato uz nic jineho :D proc? mel bys zajem? :wink:

Příspěvek 08.11.2005 21:41:43
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jinak lidi jen ty chyby hledejte at je co mazat :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.11.2005 21:47:04
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Saix píše:
Hemi píše:
a cože redaktor dělá kromě psaní článků??? :lol: :lol:

no technicky vzato uz nic jineho :D proc? mel bys zajem? :wink:


jinak koukám že jste ty chyby opravili tak ten příspěvek mažu :D

hmm tak ne no ... to musí někdo od vás
Obrázek

Příspěvek 08.11.2005 22:37:08
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hemi píše:
Saix píše:
Hemi píše:
a cože redaktor dělá kromě psaní článků??? :lol: :lol:

no technicky vzato uz nic jineho :D proc? mel bys zajem? :wink:


jinak koukám že jste ty chyby opravili tak ten příspěvek mažu :D

hmm tak ne no ... to musí někdo od vás

no to bych moh rovnou smazat celej thread :D a kdybych to jen promaz prestavalo by to tu davat smysl 8)

Příspěvek 08.11.2005 22:40:35
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no kdyby jsi měl doopravdy všechny přípěvky promazávat pokud by se netýkaly tématu tak tu má každej maximálně 150 příspěvků :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 08.11.2005 23:34:33
PodPrase Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale o tom forum je .) :lol:

Příspěvek 08.11.2005 23:35:25
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no tak jdeme ne? :lol: :lol: kdo najde víc
Obrázek

Příspěvek 08.11.2005 23:36:14
PodPrase Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
radsi pujdu dat par HS v CSS :lol: 8)

Příspěvek 20.4.2006 23:00:39
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Měl bych jeden dotaz k jedné věci co mě tu straší už celkem dlouho a sice to ta řádka nad psaním příspěvku....
Obrázek
pro jistotu jsem to i vyfotil protože se to nemusí zobrazovat všem že jo :lol: tak mě se tam nelíbí to typ protože mě se zdá že je to jako tip jako nápověda a ne typ jako druh...ale rozsouzení nechám na vás.
Obrázek

Příspěvek 20.4.2006 23:09:14
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
uz to tam neni :D ... a jo, mel si pravdu, ale chyba je na strane tvurce ceskeho prekladu phpbb fora...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 20.4.2006 23:12:26
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nice :thumleft: sice mi bude chvilku trvat než si na to i zvyknu...jo ať žije čeština :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron