Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM 9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 04.6.2006 16:08:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To bych nesměla mít pořád výpadky a být v jednom kuse off-line. :D
Každopádně jsem se se Saixem dohodla na stránce o DH, s Ahsrakem a s Roadse. nevím, jak ten tvůj návrh vypadá.
Vážně jsem ráda, že ses nabídl, a jestli to nestíháš, tak to chápu. Já jsem doufala, že to bude do mých koušek. Mně totiž teprve začínají.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.6.2006 10:07:06
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak: potřeboval bych rozměr, jak velký mám udělat banner
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 01.7.2006 22:32:57
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sry, ze rypu.... ale...

Jak se to hybe?? uz se neco tvori, nebo se na to "pozapomnelo" :?:

Příspěvek 01.7.2006 22:38:30
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nevím... :lol: Ale nejspíš se na tom pracuje, teda na McKayovi. Aspoň doufám :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.7.2006 22:48:29
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
KuciX píše:
sry, ze rypu.... ale...

Jak se to hybe?? uz se neco tvori, nebo se na to "pozapomnelo" :?:


nepozapomnělo, je to jde strašně pomalu.....je hotovo tak 10%...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 01.7.2006 22:52:14
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
TO Ashrak:
To asi delas nejaky CMS, ze .... To verim, ze to jde "ztuha".....

Příspěvek 03.7.2006 13:54:28
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo dělám redakční systém a bohužel se mi rozpad systíém, takže te´d jedu nouzově na Linuxu, kde nemůžu ozkoušet připojení k databázi, protže jsem nenašel php.ini....Takže si připravuju hrubou kostru a věci, který nepotřebujou připojení k DB.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 08.7.2006 23:25:42
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takze tak sem si dival na sga-projectu do sekce o hercich a desne me vytocilo jak zastaraly info tam je a pripomnelo mi to ten "hereckej" system... "dela" se na tom uz teoreticky pul roku a porad neni hotovy nic... a tak me napadlo jak z toho ven... protoze potrebujete jako redaktori redakcni system co udela vse za vas a vy budede pridavat jen informace tak me napadlo vyuzit blogovaciho systemu... nejlepsi je podle me wordpress...

ja bych ho nainstaloval a udelal (nebo mozna harry) nejakej peknej jedinecnej desgin, takze by to ani jako blog nepusobilo, vy byste si vsechny novy informace pridavali formou novinek do blogu a vsechno by ste kvalitne kategorizovali... takze napr. bude kategorie wallpapery a vy kdyz kdykoli nejaky pridate tak sice date jen ty novy do ty jedny novinky ale zaroven tu novinku zakategorizujete do wallpaperu a kdyz nekdo pak klikne do wallpaperu tak mu vyjedou vsechny relevantni novinky... tohle je snad jediny rozumny reseni co me napadlo.. protoze vyvinout redakcni system tak aby bez soustavnejch uprav fungoval "vecne" se temer neda kdyz obsah webu se bude v prubehu casu hodne menit... hlavne by tohle reseni bylo neskutecne rychly... nebejt designu tak se to da spustit ze dne na den... kouknete treba na tenhle blog.. je tam celkem dost kategorii abyste si udelali predstavu...
http://blognews.ic.cz

jinej je treba tady
http://www.gulage.com/smrncovni/

a jak rikam design si udelame vlastni... treba nejakou kolaz s hewlletem do zahlavi apod... s tim bych si snad nejak poradil :) .no a konec koncu... tohle by se pak pouzilo pro kazdyho herce zvlast... takze by byli treba vazne uz jen redaktori... vzdycky kdyz by se nekdo nasel na nejakeho neobsazeneho herce tak by se prakticky behem tydne dala ta jeho stranka pripravit, dokud by nebyly zabrani vsichni... fuj... bylo to ale dlouhy :) podle me je to temer jediny reseni... jinak budem na "neco" cekat jeste par mesicu... a ne ze by bylo jediny.. ono je hlavne dobry.. aspon myslim :) a abych klenotku nevystrasil... naplnovat to obsahem je pak snadny jako psat tady na foru nebo ve wordu... tak co si o tom myslite? mam uz zacit delat treba na designu pro hewlleta? :)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 08.7.2006 23:35:39
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rozhodně to nezní špatně celkem se mi ten nápad líbí, ale já nejsem žádnej autor takže to je názor potencionálního koncového uživatele :D

Příspěvek 09.7.2006 16:37:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proč jsi mi tenhle román přepisoval do ICQ? :lol: :lol: Začni s Hewlettem, já se toho s radostí ujmu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.7.2006 16:50:15
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Proč jsi mi tenhle román přepisoval do ICQ? :lol: :lol: Začni s Hewlettem, já se toho s radostí ujmu.


ten roman jsem nejdriv psal na icq ;) pak jsem si rek ze by to meli slyset vsichni ;)
Naposledy upravil Saix dne 12.7.2006 07:46:12, celkově upraveno 1
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 09.7.2006 21:06:57
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rozhodně to není špatnej nápad. A navíc mi to ubere zase dost práce...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 13.7.2006 22:57:33
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ackoli si toho nekteri uz mozna vsimli, asi by bylo vhodne to napsat i sem...

spustili jsme prvni z planovane rady stranek o hercich a to o Davidu Hewlletovi...

http://sga-project.com/david/
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 13.7.2006 23:45:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem se o tom zmínila v Náhodných myšlenkách...povedlo se mi konečně se procpat tou mou změtí ikonek, co mám v compu a roztřídila jsem je do kategorií. Ještě to ani zdaleka není vše co mám, ale ty kategorie se vám myslím budou líbit a je tam určitě pár věcí, které se budou líbit Tar-aře :wink:
Už jsem se zmínila, že mě to strašně baví? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.7.2006 06:49:25
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěl bych jenom ocitovat můj příspěvek z Náhodných myšlenek aby se k tomu vyjádřil Saix.

Pěkné stránka bez výhrad, ale když v menu klikám na Dr. McKaye tak se chci primárně dozvědět něco o postavě a odkaz na stránky o herci by měl následovat až potom, co myslíš?


Klenotka mi sice odpověděla, že se to v menu nedá nijak upravit, ale já to myslel spíš tak, že v rozbalovací nabídce pod Dr. McKay by byl odkaz na krátké info o postavě (jako donedávna) a až tam link na stránky o herci které vede Klenotka, pokud vám to ovšem nepřijde moc složité nebo nemáte nějaký jiný nápad. :wink:

Příspěvek 14.7.2006 10:48:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo tááák :D No, to musí Saix, ale myslím, že takhle je to lepší. Proto se ty stránky dělají a navíc, o postavě se tu stejně moc nedovíš :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.7.2006 11:09:35
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to prave nechci... to by zas na tej "mej" strance byly zastaraly neauktualizovany informace a na ten link na fanpage uz by vetsina ani neklikla... ale rozhodne by neskodilo nejake lepsi zpetne provazani s webem.. takhle ma clovek pocit ze uplne opustil server... takze jestli nekdo dostane !rozumny! napad jak to zpracovat tak sem s nim...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 03.9.2006 21:25:16
WeirE Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chtěla bych se zeptat, jak to vypadá se stránkami ostatních herců a zda už jsou všichni rozebráni. Kdyby byla možnost, ráda bych se na některém webu podílela...
McKay: You have to get out more.
Beckett: I'm in another galaxy. How more out can I get??

Příspěvek 03.9.2006 21:41:18
Wild Wolf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 95
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To by som maybe chcel aj ja narazil som na fakt vela zaujimabvych stranok ohladom jedneho herca ale s webom nemam skusenosti samozrejme ked to este je aktualne

Příspěvek 04.9.2006 12:41:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já na to asi nejsem ta pravá, ale jediná spuštěná stránka je zatím David Hewlett, kterého dìlám já. Co vím od Saixe, tak lidé jsou předběžně vybráni, ale je tu jeden problém-design dělá Harry a všechno závisí na něm, jak si udělá čas. S ním jsem ale nemluvila, tak nevím, jak je daleko.
Saixi? Harry? Jak jste na tom? :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron