Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Stránky o hercích v SGA-David Hewlett

Stránky o hercích v SGA-David Hewlett

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak první stránka v provozu, kterou (s velikánskou pomocí Saixe a Harryho) teď spravuju já. Jste zváni :D Mám velkou galerii, biografii, kde se určitě dozvíte plno věcí, které jste netušili. Průběžně doplňuji filmografii, kterou má David příliš velkou na to, než abych to zvládla na "jeden zátah" :wink: A pak média, kde jsou rozhovory a fotky. Ale to uvidíte, když přijdete. :D Dneska zase přibylo pár novinek, tentokrát ze světa kolem Davida.
A jak se tam dostanete? No buď klikněte na hlavní stránce na Postavy-Dr Rodney McKay a přímo vás to odkáže. Anebo takhle:

http://sga-project.com/david/
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.7.2006 12:08:00
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pěkná staránka :D , moc se povedla
Obrázek

Příspěvek 26.7.2006 14:00:08
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fúha vyzerá ze i tých textov je tam v celku dost pekné.
To je celé Wordpress?

Příspěvek 26.7.2006 14:30:37
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj je to cele wordpress ale patricne upraveny.. jinak az harry bude mit cas tak ma v planu ten desgin jeste zdokonalit na uroven fanpage claudie...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 27.7.2006 11:12:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně tak. Harry sám říkal, že se do toho pustí asi z pátku na sobotu. Tak nebuďte moc překvapní :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.7.2006 15:31:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Omlouvám se za dva příspěvky pod sebou...nový design je hotový :D Harry sebou hodil a je to dost pěkně a povedené. :wink: Prosím stěžovatele a notorické kritiky...Harry dělal co mohl, a jestli se vám něco nelíbí....tak se to pokuste spolknout.
Vím, že vy byste to určitě zvládli líp. :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.7.2006 15:39:05
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fakt pěkenej desing. Už sem tam nechal komentář :twisted: :wink:
Obrázek

Příspěvek 28.7.2006 21:20:27
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dost dobrej design i obsahově skvělý. Dobrá práce

Příspěvek 28.7.2006 23:33:11
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moc pekné. :D

Příspěvek 01.8.2006 16:46:22
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že jsem se už o tomhle zmiňoval, ale neuškodí, když vás pochválím ještě jednou... Máte to pěkný :lol:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 29.8.2006 16:10:38
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se mi na mé stránce nahromadily updaty a tak ti z vás, kdo mou stránku ještě neznají, jsou vítáni. Přidala jsem několik videí z youtube, hooodně ikonek a založila jsem sekci fan fiction (jsou tam moje české povídky a výběr těch nejlepších anglických). Zítra, až budu mít po poslední zkoušce ve škole, se vrhnu na Filmografii a konečně ji snad dodělám..to je zatím vše...Konec reklamy :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM